Interiérové štúdio FANINTERIÉR na Teplickej ulici (vedľa bývalého Indiansu) ponúka v rámci júlovej akcie 20 %-nú zľavu na všetky vstavané skrine aj šatníky a pri kuchyniach dokonca vstavanú rúru ZDARMA. Pre zákazníkov poskytuje ZDARMA aj počas celého roku montáž, odborné konzultácie a 3D návrhy Vašej kuchynskej linky, vstavanej skrine, nábytku na mieru.

fainterier-letak-ab

Naša firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov. Máme za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializujeme sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy.

Našou prioritou bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracujeme len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu Vašich produktov. Vybavíme Vám kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre Vaše pohodlie. Ponúkame odborné konzultácie na mieste a návrhy skríň, šatníkov a nábytku zdarma! Stačí nás kontaktovať telefonicky alebo mailom a dohodnúť si termín konzultácie a zamerania priamo v pohodlí Vášho domova.

Kuchyňa 12

Viac na www.faninterier.sk.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972