Connect with us

Reklama

Nazbierajte viac ako 10 kg jahôd a každé kilo máte o 20 centov lacnejšie

Published

on

Máte radi jahody? Užite si jahodovú párty, alebo si ich zakonzervujte na zimu. Teraz v Plantexe pri samozbere s mimoriadnou zľavou. Pri nazbieraní nad 10kg jahôd zaplatíte o 0,20 €/kg menej!
Dnes v pondelok 9. júna sa zbiera od 7:00 h do 19:00 h v Borovciach a v Bučanoch. Viac informácií o zbere v ďalších dňoch sa dozviete na stránke spoločnosti Plantex.

05

Samozber ovocia

banner-jahodyNa samozbere si prídu na svoje celé rodiny, deti sa naučia ako rastú jahody, ako sa správne zberajú (veľmi opatrne a trpezlivo), ako chutia také čerstvo odtrhnuté, aké je fajn byť vonku s mamou, alebo starými rodičmi a nad hlavou Vám spieva škovránok. Treba si priniesť vlastné nádoby (košíky, kýbliky, prepravky),ktoré vám naši pracovníci ešte prázdne odvážia, vy si uschováte lístok s váhou nádoby a tú vám po zbere odpočítame z váhy nazbieraného ovocia.

Odporúčanie – V ranných hodinách je porast značne vlhký od rosy, obujte si gumáky, alebo pevnejšiu obuv aj keď sme pre vás položili jahôdky na čistú slamu aby neboli zablatené. Okolo obeda zase slniečko vystúpa vysoko, je dobré chrániť sa pred ním opaľovacími krémami a hlavne pokrývkou hlavy a ramien. Zoberte si so sebou aj vodu na pitie, hlavne keď beriete starších ľudí alebo deti.

Naši pracovníci vám ukážu pridelený riadok, prosíme o slušnosť, iste si každý nazbiera do sýtosti, to čo zjete vám prirodzene neodvážime :-),treba sa len zohnúť, pozrieť aj pod listy. Ak nájdete jahôdku poškodenú, alebo plesnivú, prosíme odtrhnite ju a hoďte na slamu do medziradia.

Miesta zberu

Plantáž v obci BOROVCE – naša tradičná lokalita, len 3 km od sídla našej firmy vo Veselom . Dá sa prísť aj autobusom, vystúpiť pri bistre Alfa a prejsť sa cca 2 km k plantážam. Ak prídete autom od Piešťan v obci Trebatice treba zabočiť doľava smer Veľké Kostoľany, prejsť Borovcami a vpravo Vás už ukazovatele navedú na cestu k plantážam. Prosíme riaďte sa pokynmi našich pracovníkov pri parkovaní aby nedošlo ku kolízii.

Plantáže v Trakoviciach a Bučanoch
Tieto 2 plantáže sú tesne pri ceste I.tr č. 61 v trase Trnava –Piešťany vzdialené len pár km a každá na opačnej strane cesty. Kvôli bezpečnosti na tejto frekventovanej komunikácii nebudú naraz otvorené obe, ale podľa stavu porastu na striedačku (sleduj aktuálne info na našom webe!!!) Dopravu zregulujeme pri aktualnom jahodovisku prenosným dopravnými značkami v čase samozberu. Pripravili sme pre Vás priamo na jahodovisku parkovacie miesta (nutné rešpektovať pokyny našich SBS).

Na oboch jahodoviskách budeme predávať pre vás naoberané jahody v našich stánkoch aj keď nebude samozber prebiehať !

PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články