Connect with us

Reklama

Navštívte Elektrárňu Piešťany už tento víkend

Published

on

Interaktívnu výstavu, vzdelávacie programy aj fyzikálne workshopy pre rodiny s deťmi. To všetko ponúka nedávno opravená pamiatka na Staničnej ulici. Elektrárňa Piešťany bude pre verejnosť otvorená 8. a 9. novembra a potom každú nasledujúcu sobotu.

elektrarna pokus

Návštevníci výstavy s názvom Ako chutí energia spoznajú niektoré fyzikálne javy na základe vlastných zmyslov. Zážitkovou formou sa dozvedia viac o premene a využívaní energie. Pochopia jej životný cyklus, vplyv spotreby na životné prostredie či možnosti efektívnych úspor. Hlavným cieľom výstavy je podpora prirodzenej zvedavosti, kreativity, schopnosti vytvárať si vlastný názor, odovzdávať, ale i prijímať informácie.

Raz zažiť je lepšie ako stokrát počuť. To je hlavné motto praktických fyzikálnych workshopov, ktoré prebiehajú v Elektrárni Piešťany. Ich účastníci sa dozvedia viac o fungovaní elektrických obvodov, získavaní energie z obnoviteľných zdrojov či o efektívnosti domácich spotrebičov.

Vzdelávacie programy pre rodiny s deťmi: sobota od 10:00 do 12:00 h.

Interaktívna výstava Ako chutí energia (90 min.) – dospelí – 4€, deti (6 až 15 r.) – 3€. deti do 6 r. v sprievode rodiča zdarma.

Fyzikálne workshopy (45 min.) – dospelí – 3€, deti – 2€, na vzdelávacie programy sa prihláste na čísle 0904 782 599.

Prístup pre verejnosť – prehliadka budovy Elektrárne Piešťany: sobota 8. 11. a nedeľa 9. 11. od 13:00 do 16:00 hod. Dospelí – 2 €, deti – 1€, študenti a dôchodcovia – 1,5 €.

(red)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články