Connect with us

Reklama

Narodeninová párty s DOMOSSom: Špeciálne zľavy a občerstvenie zadarmo!

Published

on

Sme tu s vami už 25 rokov! Oslávme spolu narodeniny vo veľkom štýle. Zapíšte si do kalendára 13. apríl. Od desiatej do sedemnástej bude pred obchodným domom DOMOSS v Piešťanoch nákupná párty, na ktorej musíte byť!

04-2015_Totem_Narodeninove_zlavy kopie

Dvadsaťpäť rokov stojíte po našom boku. Ako poďakovanie sme pre vás pripravili 25 percentné zľavy, ktoré budú platiť v tento deň na vybrané produkty. A to nie je všetko! Čaká na vás chutný guláš, občerstvenie pripravené na fantastických novinkách, ktoré si môžete zakúpiť v sieti elektropredajní DOMOSS. Máte chuť na domáci chlieb alebo čerstvú ovocnú šťavu? Alebo niečo zdravé, pripravené v parnom hrnci? Vyberte si!

Len s kvapkou oleja

Vyskúšajte jedlá pripravené vo fritéze s použitím iba kvapky oleja, objavte čaro varenia v parnom hrnci, domáci gril alebo pekáreň chleba, ktorá zvládne za vás úplne všetko. Ku každému zakúpenému výrobku značky Leifheit dokonca dostanete darček – praktickú termosku. Odborníci vám predvedú aj fotoaparáty CANON. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že v DOMOSSe sa nakupovať vyplatí.

Leňošenie v záhrade

Príďte si posedieť na záhradných ležadlách, pod slnečníkom, otestovať záhradné sety, grily, ruksaky či stany značky Coleman. Na vlastné oči si prezrite aj nábytok Allibert či grily a variče od Campingas. Pripravte sa s nami na sezónu so záhradnými grilmi a hojdačkami Werco.

17196606_MERANO set_1031_CMYK

Vyberieme vám bicykel

Spoľahnite sa na odborníkov z Kellysu, vyskúšajte si rôzne typy bicyklov a vyberte pre seba ten pravý. Poradia vám! Prezrieť si môžete aj kosačky či iných pomocníkov pre domácich majstrov od značiek Hecht, Stihl, Stiga či Bosch. Odborníci od Kärcheru vám zasa predvedú ako si účinne vyčistiť chodník po zime. Taktiež tu nájdete široký sortiment od značky Emos, ktorej zamestnanci vám poradia pri výbere vhodného kábla či iného elektro materiálu.

Estate 5102 H_3

Aj do kuchyne

So skvelými zľavami môžete nakúpiť spotrebiče prvotriednej značky Miele. Počas predvádzacieho narodeninového dňa vám predstavíme aj vysávače radu Celebration, prvú zabudovateľnú parnú rúru s mikrovlnkou a voľne stojace kávovary v úžasných farbách. Osviežte svoju kuchynskú výbavu s DOMOSSom a ušetrite.

Máte zapísaný dátum? Čakáme vás už 13. apríla 2015 pred nákupným domom DOMOSS v Piešťanoch. Bude to poriadna párty a darčeky dostanete vy!

PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články