Sme tu s vami už 25 rokov! Oslávme spolu narodeniny vo veľkom štýle. Zapíšte si do kalendára 13. apríl. Od desiatej do sedemnástej bude pred obchodným domom DOMOSS v Piešťanoch nákupná párty, na ktorej musíte byť!

04-2015_Totem_Narodeninove_zlavy kopie

Dvadsaťpäť rokov stojíte po našom boku. Ako poďakovanie sme pre vás pripravili 25 percentné zľavy, ktoré budú platiť v tento deň na vybrané produkty. A to nie je všetko! Čaká na vás chutný guláš, občerstvenie pripravené na fantastických novinkách, ktoré si môžete zakúpiť v sieti elektropredajní DOMOSS. Máte chuť na domáci chlieb alebo čerstvú ovocnú šťavu? Alebo niečo zdravé, pripravené v parnom hrnci? Vyberte si!

Len s kvapkou oleja

Vyskúšajte jedlá pripravené vo fritéze s použitím iba kvapky oleja, objavte čaro varenia v parnom hrnci, domáci gril alebo pekáreň chleba, ktorá zvládne za vás úplne všetko. Ku každému zakúpenému výrobku značky Leifheit dokonca dostanete darček – praktickú termosku. Odborníci vám predvedú aj fotoaparáty CANON. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že v DOMOSSe sa nakupovať vyplatí.

Leňošenie v záhrade

Príďte si posedieť na záhradných ležadlách, pod slnečníkom, otestovať záhradné sety, grily, ruksaky či stany značky Coleman. Na vlastné oči si prezrite aj nábytok Allibert či grily a variče od Campingas. Pripravte sa s nami na sezónu so záhradnými grilmi a hojdačkami Werco.

17196606_MERANO set_1031_CMYK

Vyberieme vám bicykel

Spoľahnite sa na odborníkov z Kellysu, vyskúšajte si rôzne typy bicyklov a vyberte pre seba ten pravý. Poradia vám! Prezrieť si môžete aj kosačky či iných pomocníkov pre domácich majstrov od značiek Hecht, Stihl, Stiga či Bosch. Odborníci od Kärcheru vám zasa predvedú ako si účinne vyčistiť chodník po zime. Taktiež tu nájdete široký sortiment od značky Emos, ktorej zamestnanci vám poradia pri výbere vhodného kábla či iného elektro materiálu.

Estate 5102 H_3

Aj do kuchyne

So skvelými zľavami môžete nakúpiť spotrebiče prvotriednej značky Miele. Počas predvádzacieho narodeninového dňa vám predstavíme aj vysávače radu Celebration, prvú zabudovateľnú parnú rúru s mikrovlnkou a voľne stojace kávovary v úžasných farbách. Osviežte svoju kuchynskú výbavu s DOMOSSom a ušetrite.

Máte zapísaný dátum? Čakáme vás už 13. apríla 2015 pred nákupným domom DOMOSS v Piešťanoch. Bude to poriadna párty a darčeky dostanete vy!

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972