Poznáte Nany a Krištofa, či Janku a Tomáša? Jasné, veď kto by nepoznal tieto obľúbené postavy z televízie. Predstavte si, že už tento piatok 29. mája sa vyberú na cestu do Piešťan a vy sa môžete s nimi stretnúť. Výnimočné rozprávkové popoludnie sa uskutoční v hoteli Signál (Rekreačná ulica) o 15:00 h.

nany a kristof0

S Nany a Krištofom sa dlho stretávali na obrazovkách televízie každú nedeľu ráno. Postavy zo záhadnej krajiny žijúce už 1654 rokov, s láskou a humorom, ktoré sú pre nich príznačné, riešili týždeň čo týždeň problémy všetkých detí sveta. Aktuálne ich môžete na obrazovkách vidieť v Zázračnom ateliéri, kde učia deti najrôznejším zručnostiam v oblasti záhradníctva, varenia, výtvarnej a inej tvorivosti, pričom otvárajú priestor fantázii, s ktorou sa svet nielen deťom javí krajší a zábavnejší.

V piatok budete mať možnosť stretnúť sa s nimi aj na živo. Podujatie pri príležitosti MDD usporiadava hotel Signál. Vystúpenie sa bude konať ale len v prípade priaznivého počasia. Informácie, či sa akcia koná, sa môžete dozvedieť v prípade neistoty v piatok od 12:00 h na telefónnom čísle 0915577366. Vstup je GRÁTIS, ale kapacita je obmedzená. 

PR Foto: www.divadlomaskrta.sk

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972