Connect with us

PR Články

Nany a Krištof prídu v piatok do Piešťan – tešia sa na vás

Published

on

Poznáte Nany a Krištofa, či Janku a Tomáša? Jasné, veď kto by nepoznal tieto obľúbené postavy z televízie. Predstavte si, že už tento piatok 29. mája sa vyberú na cestu do Piešťan a vy sa môžete s nimi stretnúť. Výnimočné rozprávkové popoludnie sa uskutoční v hoteli Signál (Rekreačná ulica) o 15:00 h.

nany a kristof0

S Nany a Krištofom sa dlho stretávali na obrazovkách televízie každú nedeľu ráno. Postavy zo záhadnej krajiny žijúce už 1654 rokov, s láskou a humorom, ktoré sú pre nich príznačné, riešili týždeň čo týždeň problémy všetkých detí sveta. Aktuálne ich môžete na obrazovkách vidieť v Zázračnom ateliéri, kde učia deti najrôznejším zručnostiam v oblasti záhradníctva, varenia, výtvarnej a inej tvorivosti, pričom otvárajú priestor fantázii, s ktorou sa svet nielen deťom javí krajší a zábavnejší.

V piatok budete mať možnosť stretnúť sa s nimi aj na živo. Podujatie pri príležitosti MDD usporiadava hotel Signál. Vystúpenie sa bude konať ale len v prípade priaznivého počasia. Informácie, či sa akcia koná, sa môžete dozvedieť v prípade neistoty v piatok od 12:00 h na telefónnom čísle 0915577366. Vstup je GRÁTIS, ale kapacita je obmedzená. 

PR Foto: www.divadlomaskrta.sk

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články