Námestie 1. mája všetci dobre poznáme vďaka omamnej vôni čerstvo praženej kávy, ktorá sa z jednej z najstarších pražiarní na Slovensku, nesúcej príznačný názov Classic Coffee šíri už od roku 1993. Po novom si môžete na námestí kúpiť i čerstvé a lahodné pečivo, chlebík i rožky, spolu s vynikajúcim mliekom a farmárskymi výrobkami ho nájdete v Pekárni na rožku

1

V priestoroch Pekárne na rožku nájdete bohatú ponuku čerstvého chleba, rožkov, jemného sladkého i slaného pečiva, orechových a makových bratislavských rožtekov, koláčikov, pagáčov a ďalších dobrôt. Veľké množstvo  pekárenských výrobkov je vyrábaných priamo v pekárni, pričom časť sortimentu pochádza od skúsených pekárov z Drahoviec. Predajňu nájdete na rohu Kuzmányho a Štefánikovej ulice, respektíve na Námestí 1. mája, oproti známej Pražiarni kávy Classic Coffee.

M_S_8384

Bohatý sortiment čerstvých pekárenských výrobkov je doplnený o mliečne produkty z poľnohospodárskeho družstva Moja Kravička, k pečivu si tak môžete zakúpiť mliečko, jogurty a syry. V ponuke sú kvalitné syry s rôznou dobou zrenia, balené, nehomogenizované a tepelne ošetrené mlieko, ale aj rôzne kyslomliečne výrobky, ktoré sa tešia veľkej obľube. Pekáreň na rožku nájdete v pracovných dňoch otvorenú od 6.30 do 18.00 hodiny, cez víkend si čerstvý chlieb a pečivo môžete kúpiť od 7.00 do 12.00.

M_S_7199

 PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972