Sezóna výletov do prírody začala, predĺžené májové víkendy ste určite využili i vy. Radi by sme vás pozvali k nám do predajne Slávia Centrum v centre Piešťan, na Rázusovej 7, ktorá má už 17-ročnú tradíciu. Mnohí si myslia, že sme iba rybárske potreby, ale nájdete u nás aj špičkový výber nožov, či turistických doplnkov.Ak máte radi nože a zaujímajú vás aj iné ako čínske, ktoré dnes nájdete na každom jarmoku zastavte sa pozrieť. Radi vám ukážeme a predvedieme výber toho najlepšieho čo máme a verte nám, špičkový európsky nôž vyrobený z kvalitnej ocele, ktorú vynašli európske univerzity, si môžete kúpiť aj pod 30 eur. Ústretový kolektív nášho rodinného obchodu vám pomôže vybrať tú najvhodnejšiu výbavu presne pre vás.

Náš skromný tip sú nože rodinnej španielskej firmy Miguel Nieto. Táto firma ponúka nože vyrobené z ocele AN-58. Vyvinutá bola v roku 2007 na prestížnej európskej univerzite v Castilla – La Mancha.

Je kalená v kontrolovaných podmienkach pri teplote 1060 stupňov Celzia a potom postupne chladne viac ako 3 hodiny pri teplote 350°C, vďaka čomu dostávate do rúk špičkovú čepeľ s tvrdosťou 58 až 60HRC s obrovskou odolnosťou voči akejkoľvek korózii, nárazu a veľmi ľahkou údržbou. Zakúpením noža s čepelou z materiálu AN-58 získavate značkový výrobok, ktorého vývoj je dielom dlhoročnej európskej nožiarskej tradície.

Zastavte sa u nás, alebo navštívte náš web www.svajciarske-noze.sk.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972