Connect with us

Reklama

Najkrajší výhľad na Váh v Piešťanoch je v SWAN PUBE

Published

on

Novootvorený SWAN PUB na Winterovej 62 v Piešťanoch vás privíta srdečne a s úsmevom. Z okna a terasy SWAN PUBU je vidieť chodník aj piešťanské mosty na Váhu ako na dlani. Labute a kačice sa hrajú na vode. Občas prebehne mačka a psom sa tam tiež páči, keď si s ním majiteľ na prechádzke zájde na chladené čapované pivo.

swan01

swan02

Na terase je pripravené netradičné sedenie prácne vyrobené z euro paliet.  Terasa vzniká postupne, ostrovček za ostrovčekom, pre vaše pohodlie.

swan03

Pri skvelom pive Svijany za 1€ 0,5 l, kofole za 1€ 0,5 l a nealku si posedíte aj v interiéri, ktorý je tiež netradičný. Steny polepené  novinami, bar a sedenie je z paliet a pre vaše pohodlné leňošenie sú pripravene sedačky a stolíky.

swan04 swan05

Ľudové ceny vás milo prekvapia. V ponuke je samozrejme aj alkohol a víno z vinárskych  oblasti okolia Piešťan. Každý víkend sa bude v SWAN PUBE konať  nejaké podujatie. Ochutnávky vína, piva, alkoholu či pravidelné sobotné swing tanečné hudobné večeri a podobne.
Začiatok tradície sobotných večerov je 14. júna 2014 o 19-tej hodine. Na terase bude hrať swingové 1 Royal Duo z Piešťan. Hrať budú pre každého, kto pôjde okolo a bude mať chuť sa započúvať do tónov pohodovej hudby. Spoločnosť hudobníkom a hosťom budú určite robiť labute, podľa ktorých vznikol názov podniku. Labute patria k Piešťanom a SWAN PUB ako netradičný ľudový podnik si svoje miesto medzi podnikmi v Piešťanoch nájde. Príďte okúsiť pohodu v centre mesta, pocity ako by ste ani v meste neboli. Voda, lode, labute, kačičky a slnko k tomu sú bonusy, ktoré isto oceníte. Otvorené je denne od 10:00 do 22:00 h.

-PR-

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články