Klub Lajfky bude hostiť zábavnú talkshow Na pivečko s režisérom Michalom Domonkosom v utorok 22. mája. Tešiť sa môžete na exkluzívneho hosťa, ktorým bude Sajfa. Pre hosťa si pripravte otázky na telo, na ktoré vám odpovie. Vyskúšať si budete môcť aj dabing, súťažiť budete o pivo zdarma a do toho všetkého bude hrať živá kapela top hity, ktoré vás nenechajú sedieť…

„Nápad pivečka vznikal postupne. Chcel som bežným ľuďom, ktorí si večer po práci idú sadnúť so svojimi známymi na „jedno pivo“, spríjemniť večer rôznymi súťažami, živou kapelou a v neposlednom rade až priamo k ich stolu priviesť známych ľudí, ktorých sa budú môcť spýtať čokoľvek. Mojím prvým hosťom bol Peter Sklár, pozvanie neodmietol ani Roman Pomajbo, Dano Dangl či Vlado Kobielsky. A aby to nebolo iba o mužoch, tak som na želanie pripravil aj Vínečko s režisérom, hosťom ktorého bola Mirka Partlová,“ približuje históriu svojej talkshow režisér M. Domonkoš. „Zábavu sme si už užili aj so Sväťom Malachovským, najväčším prekvapením bol asi Separ, veľmi príjemne sme si posedeli aj s Adym Hajdu a Jurajom Bačom. Pivečko s Rasťom Sokolom roztancovalo celý podnik a v takejto vynikajúcej zábave sme pokračovali aj s troma zlatými hokejistami Rišom Lintnerom, Radom Heclom a Jožkom Stümpelom. Svojou návštevou nás poctil aj Marek Majeský. So všetkými mojimi doterajšími hosťami sme si užili večer plný zábavy, odpovedali na všetky otázky od vás, a prezradili možno aj to, čo nechceli. A malé pivečko, s ktorým som začal pre zábavu, sa postupne rozrastá do všetkých kútov Slovenska,“ dodáva režisér.

V Piešťanoch môžete na Pivečko s Michalom Domonkošom a Sajfom zájsť v utorok 22. mája o 19:30 h v klube Lajfky v hoteli Eden na začiatku pešej zóny.

-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972