Connect with us

PR Články

Na pivečko s Michalom Domonkosom, hosťom bude Sajfa

Published

on

Klub Lajfky bude hostiť zábavnú talkshow Na pivečko s režisérom Michalom Domonkosom v utorok 22. mája. Tešiť sa môžete na exkluzívneho hosťa, ktorým bude Sajfa. Pre hosťa si pripravte otázky na telo, na ktoré vám odpovie. Vyskúšať si budete môcť aj dabing, súťažiť budete o pivo zdarma a do toho všetkého bude hrať živá kapela top hity, ktoré vás nenechajú sedieť…

„Nápad pivečka vznikal postupne. Chcel som bežným ľuďom, ktorí si večer po práci idú sadnúť so svojimi známymi na „jedno pivo“, spríjemniť večer rôznymi súťažami, živou kapelou a v neposlednom rade až priamo k ich stolu priviesť známych ľudí, ktorých sa budú môcť spýtať čokoľvek. Mojím prvým hosťom bol Peter Sklár, pozvanie neodmietol ani Roman Pomajbo, Dano Dangl či Vlado Kobielsky. A aby to nebolo iba o mužoch, tak som na želanie pripravil aj Vínečko s režisérom, hosťom ktorého bola Mirka Partlová,“ približuje históriu svojej talkshow režisér M. Domonkoš. „Zábavu sme si už užili aj so Sväťom Malachovským, najväčším prekvapením bol asi Separ, veľmi príjemne sme si posedeli aj s Adym Hajdu a Jurajom Bačom. Pivečko s Rasťom Sokolom roztancovalo celý podnik a v takejto vynikajúcej zábave sme pokračovali aj s troma zlatými hokejistami Rišom Lintnerom, Radom Heclom a Jožkom Stümpelom. Svojou návštevou nás poctil aj Marek Majeský. So všetkými mojimi doterajšími hosťami sme si užili večer plný zábavy, odpovedali na všetky otázky od vás, a prezradili možno aj to, čo nechceli. A malé pivečko, s ktorým som začal pre zábavu, sa postupne rozrastá do všetkých kútov Slovenska,“ dodáva režisér.

V Piešťanoch môžete na Pivečko s Michalom Domonkošom a Sajfom zájsť v utorok 22. mája o 19:30 h v klube Lajfky v hoteli Eden na začiatku pešej zóny.

-PR-

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články