Hoci je stále ešte jar, v realite to vyzerá už na ozajstné leto. Využite jedinečnú ponuku butiku NA MOSTE a vyberte si z letnej kolekcie, ktorá okrem slovenských výrobkov zahŕňa tiež novú francúzsku značku s výnimočným spracovaním bavlny. V predajni na Kolonádovom moste tiež pripravili špeciálnu ponuku šiat pre svadobné mamy. NA MOSTE rovnako nájdete i široký výber produktov pre moletky s novými modelmi jar/leto 2018.

btr

Jednou z myšlienok pri otváraní predajne bolo priniesť zákazníkom slovenské výrobky, pričom nejde len o textílie, ale i výrobky slovenských remesiel ako keramika, rezbárstvo, kováčstvo, výrobky z kože, z ktorých nájdete v ponuke krásne originály hlavne pre pánov a rôzne ručne maľované textílie a výrobky z modrotlače.

Neodmysliteľnou súčasťou obchodných priestorov NA MOSTE je história kúpeľov, ktorá ponúka pohľad do minulosti vstarých pohľadniciach so stručnou charakteristikou a s prekladom do nemeckého i anglického jazyka. Čestné miesto na nich má Ľudovít Winter, výnimočný človek, ktorý venoval budovaniu kúpeľov a nášho mesta celý svoj život. Jeho odkaz je dôležitý nielen pre nás, ale aj pre nadchádzajúce generácie obyvateľov a návštevníkov Piešťan. Kúpiť si môžete jeho Spomienky na Piešťany, čím podporíte fungovanie Balneologického múzea Imricha Wintera.

Zakúpením akéhokoľvek výrobku tiež priamo podporujete deti z detského domova v Piešťanoch.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972