Connect with us

Reklama

My Piešťany: kurz kreatívnej fotografie a písania v angličtine

Published

on

Po New Yorku a Prahe bude mať svoj blog s portrétmi a príbehmi ľudí aj naše mesto. Vytvoria ho deti – účastníci letného kurzu jazykovej školy Skypers. Partnerom projektu My Piešťany je portál PNky.sk.

tato[1]

Týždňový kurz kreatívnej fotografie a písania v angličtine je určený pre deti vo veku 11 až 15 rokov, ktorých znalosti spĺňajú úroveň intermediate (stredne pokročilý). Kurz totiž povedie zahraničná lektorka, ktorá jeho účastníkom vysvetlí princípy vytvárania blogov, komunikácie s respondentmi a predstaví im aj základy novinárskej fotografie.

Deti sa každý deň vydajú do ulíc Piešťan, aby vytvorili zaujímavé fotky a napísali k nim krátky príbeh. Svoje práce uverejnia na špeciálnom blogu, ktorý je inšpirovaný web stránkou humansofnewyork.com. Jej autor na nej zaznamenáva minipríbehy ľudí, ktorých stretáva v New Yorku. Podobné projekty už fungujú vo viacerých mestách, napríklad aj v Prahe.

Vybrané fotografie a príbehy budú každý deň zverejnené na našom portáli a jeho návštevníci v online hlasovaní rozhodnú, ktoré sú najlepšie. Na konci kurzu organizátori účastníkov odmenia.

Podrobné informácie o cene, trvaní kurzu a termínoch nájdete na web stránke jazykovej školy Skypers.

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články