Po New Yorku a Prahe bude mať svoj blog s portrétmi a príbehmi ľudí aj naše mesto. Vytvoria ho deti – účastníci letného kurzu jazykovej školy Skypers. Partnerom projektu My Piešťany je portál PNky.sk.

tato[1]

Týždňový kurz kreatívnej fotografie a písania v angličtine je určený pre deti vo veku 11 až 15 rokov, ktorých znalosti spĺňajú úroveň intermediate (stredne pokročilý). Kurz totiž povedie zahraničná lektorka, ktorá jeho účastníkom vysvetlí princípy vytvárania blogov, komunikácie s respondentmi a predstaví im aj základy novinárskej fotografie.

Deti sa každý deň vydajú do ulíc Piešťan, aby vytvorili zaujímavé fotky a napísali k nim krátky príbeh. Svoje práce uverejnia na špeciálnom blogu, ktorý je inšpirovaný web stránkou humansofnewyork.com. Jej autor na nej zaznamenáva minipríbehy ľudí, ktorých stretáva v New Yorku. Podobné projekty už fungujú vo viacerých mestách, napríklad aj v Prahe.

Vybrané fotografie a príbehy budú každý deň zverejnené na našom portáli a jeho návštevníci v online hlasovaní rozhodnú, ktoré sú najlepšie. Na konci kurzu organizátori účastníkov odmenia.

Podrobné informácie o cene, trvaní kurzu a termínoch nájdete na web stránke jazykovej školy Skypers.

(pr)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972