Connect with us

Reklama

Mraky nad Piešťanmi?

Published

on

Každý na Slovensku vie, kde sú Piešťany, ale ak by sa predsa len našiel niekto, kto toto tridsaťtisícové kúpeľné mesto nevedel presne lokalizovať, je tu preňho skvelá pomôcka. Dodávateľ energií Magna energia a. s. zverejnil mapu zobrazujúcu geografický prehľad dodávok plynu a elektriny. Najväčšia a najtmavšia škvrna zakrýva práve Piešťany.

magna

Tu sa totiž nachádza najviac odberateľov, aj keď, samozrejme, tento dodávateľ predáva obe komodity firmám aj domácnostiam na celom Slovensku, a dnes už jeho služby využíva niekoľko tisíc domácností aj firiem.

Spoločnosť vstupovala na trh s určitou víziou, ale nie s veľkými očami. Dnes je ale stabilným dodávateľom, ktorý sa natoľko dynamicky rozvíja, že zmenil svoju právnu formu zo spoločnosti s ručením obmedzeným na akciovú spoločnosť.

Ide o súkromnú slovenskú spoločnosť, ktorá je na trhu s elektrinou do roku 2007. Členovia jej vedenia boli prvými občanmi SR, ktorí v praxi otvárali liberalizovaný trh s elektrinou pre domácnosti.

Filozofia spočiatku malej rodinnej firmy, ktorá sa za pár rokov rozrástla na takmer štyri desiatky zamestnancov, spočíva v komplexnosti služieb súvisiacich s dodávkou. Nielen dobrá cena, ale aj férový prístup, transparentné obchodné podmienky a vyvážený obchodný vzťah robia zo spoločnosti viac ako dodávateľa.

Magna energia sa rozhodla svoje „mraky nad Piešťanmi“ ešte zväčšiť. Novým zákazníkom ponúka 6% zľavu z ceny plynu a 10% zľavu z ceny elektriny pre rok 2015. Pre prvých desať nových odberateľov elektriny a plynu súčasne je pripravená poukážka na večeru pre dve osoby v hodnote 20 eur v reštaurácii Kursalon.

Ak sa rozhodnete pre zmenu dodávateľa, najjednoduchšia cesta vedie cez www.magnaea.sk/formular-na-zmenu-dodavatela-elektriny. Samozrejme, tí, čo to majú blízko, sú kedykoľvek srdečne vítaní v sídle spoločnosti v piešťanskom Auparku (vchod z Teplickej ulice vedľa trafiky).

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články