Connect with us

Reklama

Mokré kožené rukavice neklaďte na radiátor

Published

on

Rukavice sú neodmysliteľnou súčasťou jesenného a zimného oblečenia pričom kvalitná koža Vám zabezpečí maximálny komfort. V predajni BELLA – svet kabeliek si môžete okrem iného vybrať práve zo širokej ponuky dámskych a pánskych kožených rukavíc. Tento elegantný, pohodlný a taktiež veľmi účelný doplnok by nemal chýbať v žiadnom ženskom či pánskom šatníku.

[singlepic id=7513 w=320 h=240 float=left]Rukavice sa vyrábajú v rôznych variantoch, či už bez podšívky alebo s podšívkou ktoré sú na zimu vhodnejšie. Na výber máte taktiež mnoho strihov a farieb. Veľmi pekné sú rukavice s vykrojenými časťami, napríklad vykrojenie pri zápästí či dierkované. Už tradične aj pri kožených rukaviciach vládne čierna farba. Netreba sa diviť, veď je to univerzálna farba, ktorá sa hodí ku všetkému a zároveň nie je háklivá na špinu. Ak však uprednostňujete svetlé kombinácie oblečenia, môžete si zvoliť aj biele rukavice, prípadne béžové, šedé alebo hnedé. Pre dámy, ktoré sú menej konzervatívne sú v ponuke aj menej tradičné, niekedy až extravagantné farby, ako je olivová, červená, modrá alebo slivková. Pri výbere nezabudnite že veľmi dôležité je aby Vám rukavice správne sadli, pretože ruky vyzerajú [singlepic id=7517 w=320 h=240 float=right]pekne len v dobre “padnúcich“ rukaviciach, aj s toho dôvodu Vám BELLA ponúka možnosť výmeny veľkosti ak chcete spraviť radosť svojím blízkym a rukavice im darovať.

Veľmi vhodný darček pre pánov sú aj pánske tašky ktorých široký výber Vám predajňa môže ponúknuť. Účelnosť je najdôležitejším kritériom pri ponuke tašiek pre pánov. Či ide o aktovky, športové tašky alebo etue, sú vždy v kvalitnom koženom či látkovom prevedení. Bohaté vnútorné riešenia s množstvom oddelení, ale aj jednoduchšie typy pre praktických pánov.

Tašky nájdete v klasickom čiernom alebo hnedom prevedení, ale aj v melírovaných hnedých a červenohnedých odtieňoch. Popri klasických pevných aktovkách je veľký výber aj tašiek cez plece, ktoré sú v univerzálnom športovo-elegantnom prevedení.

[singlepic id=7511 w=320 h=240 float=left]Pánske etué je kožená miniaktovka s pásikom pre prípadné uchytenie na zápästie alebo s uškom pre uchytenie do dlane.  Pánske etue sú vhodné pre nosenie všetkých užitočných a potrebných vecí dennej potreby mužov (peňaženka, doklady, mobilný telefón, kľúče…) v prípade, že aktovka svojou veľkosťou nieje práve príliš praktická alebo vhodná.

Kožu nikdy nevystavujte pôsobeniu rozpúšťadiel a chráňte ju pred pôsobením silných zdrojov svetla. Okrem toho by ste navlhnutú kožu nikdy nemali vystavovať sálavému teplu – najlepšie je nechať ju voľne uschnúť. Impregnácia kože zabráni vytváraniu škvŕn od vody a čiastočne zabraňuje aj vsakovaniu nečistôt do kože

Viac sa dozviete na www.bellakabelky.sk alebo priamo v predajni BELLA – svet kabeliek na Nálepkovej ulici (staré trhovisko – polyfunkčńy dom Cylinder) v Piešťanoch.

Teraz malý testík:

Kožené výrobky pri premočení vodou necháme:

a) Voľne usušiť

b) Umiestnime na radiátor.

Jeden(a) z čitateľov, ktorý správne odpovie, získa dámsky šál alebo šatku podľa vlastného výberu.

Odpovede posielajte do 8. decembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk.

BONUS pre tých čo boja, že nič nevyhrajú:

Každý čitateľ internetového portálu PN-ky.sk má v predajni BELLA – svet kabeliek automaticky zľavu 5% – stačí ak predavačke pri nákupe poviete, že Nás čítate!

Zľavy sa nedajú kombinovať.

Autor: PR

[nggallery id=310]

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články