Connect with us

Novinky

Miroslav Hrdina z OC DOMOSS: Úspech neznamená byť prvý, ale najlepší! Dajte zákazníkom to, čo inde nedostanú

Published

on

Rok 2017 bol pre spoločnosť DOMOSS TECHNIKA prelomový. Slávnostne otvorili Obchodné centrum DOMOSS, rozšírili sortiment, pristavili veľké parkovisko, bezbariérový vstup a zaviedli nové služby pre zákazníkov.

Komfort poskytujú zákazníkom pred aj po nákupe, napríklad mpožnosťou nákupu na splátky, dovozom tovaru až domov, kvalitným servisom, doplnkovými službami ako poistenie spotrebičov proti krádeži a poškodeniu, predĺžením záruky či pravidelným predvádzaním nových spotrebičov. O krátku bilanciu sme požiadali predsedu predstavenstva Miroslava Hrdinu.

„Máme 135 zamestnancov. Je to obrovská zodpovednosť – nielen za jednotlivcov, ale za celé rodiny. Som vďačný, že mnohí sú s nami od úplných začiatkov fungovania spoločnosti a spoločne pracujeme na tom, aby sme boli spoľahlivým partnerom pre zákazníkov v regióne.“

„Často zabúdame na to, aké dôležité je zastaviť sa na moment, nadýchnuť sa a zhodnotiť, či boli naše kroky správne a poučiť sa do budúcnosti. Nám sa to tento rok podarilo 13. 12. v prekrásnych priestoroch Elektráreň Piešťany. Na vianočnom večierku sa stretol tím ľudí, ktorí stoja za úspechmi firmy DOMOSS, spoločne sme sa bavili a bilancovali,“ hovorí Miroslav Hrdina.

„Zákazníkom ponúkame oveľa viac, ako len predaj spotrebičov“

V obchodnom centre máte k dispozícii najväčší výber smartfónov, notebookov a vstavaných spotrebičov. Súčasťou je rozsiahla ponuka drobných spotrebičov do domácnosti, ale aj odsávačov pár či záhradnej techniky. Vítanou novinkou je príležitosť otestovať si spotrebiče v pohodlí domova na 24 hodín.

„Našou filozofiou je ponúkať zákazníkom nadštandardný servis, neustále inovovať a zvyšovať kvalitu služieb. V DOMOSSe vybavíte celú domácnosť – od zariadenia kuchyne či kúpeľne, cez spotrebiče, darčeky či náradie do záhrady. V roku 2018 otvoríme ďalšie priestory s 1000 m2 nákupnej plochy,“ načrtol Miroslav Hrdina.

Zákazníci očakávajú stále niečo nové

„Ako prví na Slovensku sme zaviedli projekt Druhá šanca. Naši zákazníci si môžu vďaka nemu predĺžiť končiacu záruku na spotrebiče. Pozitívne ohlasy zákazníkov svedčia o úspechu tejto aktivity. Nedávno pri vchode do nového obchodného centra pribudlo logo siete Euronics používané pre celú Európu,“ dodáva.

PR

Aktuality

COVID automat: Okres Piešťany bude bordový. Čo to znamená?

Published

on

By

Epidemiologická situácia v piešťanskom regióne sa počas uplynulých dní zlepšila. Po piatich týždňoch v čiernej farbe bude od pondelka 22. marca zaradený medzi bordové okresy, ktoré sa riadia III. stupňom varovania. Výraznejšie uvoľnenie to však neznamená.

Mapu Slovenska s rozdelením okresov podľa pandemickej situácie platným od pondelka 22. marca zverejnilo ministerstvo zdravotníctva. Čiernych bude 20 okresov, medzi nimi aj Myjava a Nové Mesto nad Váhom. Trnava a Piešťany dostanú bordovú farbu, Hlohovec je v III. stupni varovania už tento týždeň.

Znamená to možnosť otvorenia materských škôl a prvého stupňa základných škôl. To však záleží na odporúčaní regionálneho hygienika. Napríklad v Hlohovci na aktuálny týždeň Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave neodporučil otvoriť školy v plnom rozsahu. Prezenčná výučba tam od pondelka (15. marca) začala iba pre štvrtinu žiakov základných škôl a tretinu škôlkárov. Išlo o deti zamestnancov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce – teda tých rodičov, ktorí nemôžu pracovať z domu. „Rovnako sa prezenčná forma výučby týka aj žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu,“ informovalo mesto Hlohovec. V akom rozsahu sa od 22. marca otvoria školy v okrese Piešťany zatiaľ nevieme. Bude to záležať aj na zriaďovateľoch, ktorými sú mestá, obce a cirkev.

Na pohyb v prírode v rámci svojho okresu obyvatelia bordových regiónov nepotrebujú test. Cesty medzi okresmi za účelom pobytu v prírode však ešte nie sú povolené. Vyplýva to z uznesenia vlády, ktoré je platné od 3. marca nad rámec pravidiel COVID automatu. Vláda týmto uznesením zrušila výnimku na vychádzky do prírody mimo okres.

Pre ľudí, ktorí sa doteraz museli každých sedem dní testovať kvôli práci, sa nič nemení. Testy sú v III. stupni varovania aj naďalej platné iba týždeň. Toto opatrenie sa podľa COVID automatu uvoľňuje až v II. stupni varovania, v ktorom testy platia 14 dní. V I. stupni je to 21 dní.

Text: Martin Palkovič Grafika: Ministerstvo zdravotníctva SR

Continue Reading

Aktuality

Ako sa skontaktovať so svojim lekárom?

Published

on

By

Väčšina ambulantných lekárov ordinuje, konzultácie poskytujú aj prostredníctvom telefonických rozhovorov a e-mailových správ.

Úloha ambulantných lekárov a zdravotných sestier v systéme poskytovania zdravotnej starostlivosti je nezastupiteľná. Už vyše roka sa s plným nasadením starajú o svojich pacientov v podmienkach pandémie ochorenia Covid-19. To znamená, že konzultácie poskytujú aj prostredníctvom telefonických rozhovorov alebo cez e-maily. Preto sú, špeciálne tí zo všeobecných ambulancií, v súčasnosti veľmi vyťažení a môže sa stať, že nezareagujú ihneď, pretože telefonujú s iným pacientom. Pre zvýšenie dostupnosti sme ambulanciám s väčším počtom pacientov sme odporučili zriadiť o jednu telefónnu linku viac.

V prípade, že sa ani opakovane nedovoláte alebo nedostanete spätnú väzbu v primeranom čase, môžete sa obrátiť na Odbor zdravotníctva Úradu Trnavského samosprávneho kraja na 0335 559 491 alebo dostupnostlekara@trnava-vuc.sk.

Zdroj a foto: TS TTSK

Continue Reading

Aktuality

Nákup pre ľudí v núdzi môžete spraviť aj tento týždeň

Published

on

By

Trvanlivé potraviny a drogéria už pomohli desiatkam rodín z Piešťan a blízkeho okolia. Ak chcete prispieť, môžete nákup priniesť do vznikajúceho kultúrno-kreatívneho centra Arta. Rozdelenie nákupov zabezpečuje Centrum pomoci človeku Piešťany.

Rok trvajúca pandémia koronavírusu zapríčinila, že mnohí ľudia si po uhradení nákladov na bývanie nemôžu dovoliť nakupovať ani bežné veci. Od začiatku marca im pomáhajú dobrovoľníci, ktorí v centre Arta na Kollárovej ulici vytvorili priestor, kam Piešťanci nosia trvanlivé potraviny a drogériu. Ľuďom, ktorí prišli o prácu alebo im zomrel niekto blízky, čo zhoršilo ich finančnú situáciu, rozdeľuje tieto nákupy Centrum pomoci človeku Piešťany.

Vďaka desiatkam dobrovoľných príspevkov sa podarilo iba počas uplynulého týždňa pomôcť tridsiatim rodinám. Zbierka preto pokračuje aj tento týždeň. Záujemcovia môžu priniesť nákupy do Arty v stredu a v piatok od 16.00 do 18.00 h.


Potraviny: trvanlivé mlieko, detská krupica, cereálie, vločky, musli, cukor, cestoviny, slížiky, múka, ryža, sáčkové polievky, čaj, strukoviny (šošovica, fazuľa, hrach), konzervy (paštéty, rybičky), zemiaky, jablká, kečup, horčica, kakao, müsli, korenie, rasca, majorán, piškóty, keksíky, sladkosti

Drogéria: sprchový šampón, mydlo, pasta, kefky (aj detské), detské plienky (veľkosť 1-4), papierové vreckovky, toaletný papier.

Čističe: jar, prach na pranie, čistič na podlahy, wc čistič


Tento týždeň sme opäť preberali vaše “malé nákupy”. Cez víkend ich odovzdáme Centru pomoci človeku 🙌🏼 a…

Posted by Arta on Friday, March 12, 2021

 

Text: Martin Palkovič

Continue Reading

Reklama

Populárne články