Connect with us

Reklama

Mikuláš skákal vo Fitness SiTy na trampolíne

Published

on

Keďže majitelia Fitness SiTy majú deti a majú ich radi, uvedomujú si, že deti sú naša budúcnosť. So svojou ponukou cvičení mysleli aj na ne a priniesli ako prví v Piešťanoch Jumping kids – teda koordinované skákanie na malých certifikovaných trampolínkach.

[singlepic id=37812 w=520 h=340 float=center]

V predvečer dňa Svätého Mikuláša práve na hodiny Jumping Kids zavítal do Fitness SiTy aj sám sv. Mikuláš so svojimi pomocníkmi – anjelom a čertom. Priniesli so sebou darčeky – balíčky pre všetky skákajúce deti na hodine jumpingu, ale aj pre všetky menšie deti, ktoré tvorili pod dohľadom skúsenej pani učiteľky v detskom kútiku.

Mikuláš so svojimi pomocníkmi si na trampolínkach aj zaskákali – Mikulášovi to išlo trošku ťažšie kvôli jeho väčšiemu brušku, anjelovi pomáhali pri skákaní krídla a čert nezostal nič dlžný svojej povesti, neposlúchal trénerku Radku a skákal ako sa mu zachcelo.

Ale dôležité je, že deti ukázali vzácnej návšteve, ako to má správne na hodine vyzerať, ako sa cvičia choreografie a čo všetko sa už na trampolínkach naučili. Tak napokon z Fitness SiTy odchádzali všetci spokojní – Mikuláš s deťmi a deti s darčekmi.

[nggallery id=2058]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články