Reklama

Mikuláš skákal vo Fitness SiTy na trampolíne

By 10. decembra 2012No Comments

Keďže majitelia Fitness SiTy majú deti a majú ich radi, uvedomujú si, že deti sú naša budúcnosť. So svojou ponukou cvičení mysleli aj na ne a priniesli ako prví v Piešťanoch Jumping kids – teda koordinované skákanie na malých certifikovaných trampolínkach.

[singlepic id=37812 w=520 h=340 float=center]

V predvečer dňa Svätého Mikuláša práve na hodiny Jumping Kids zavítal do Fitness SiTy aj sám sv. Mikuláš so svojimi pomocníkmi – anjelom a čertom. Priniesli so sebou darčeky – balíčky pre všetky skákajúce deti na hodine jumpingu, ale aj pre všetky menšie deti, ktoré tvorili pod dohľadom skúsenej pani učiteľky v detskom kútiku.

Mikuláš so svojimi pomocníkmi si na trampolínkach aj zaskákali – Mikulášovi to išlo trošku ťažšie kvôli jeho väčšiemu brušku, anjelovi pomáhali pri skákaní krídla a čert nezostal nič dlžný svojej povesti, neposlúchal trénerku Radku a skákal ako sa mu zachcelo.

Ale dôležité je, že deti ukázali vzácnej návšteve, ako to má správne na hodine vyzerať, ako sa cvičia choreografie a čo všetko sa už na trampolínkach naučili. Tak napokon z Fitness SiTy odchádzali všetci spokojní – Mikuláš s deťmi a deti s darčekmi.

[nggallery id=2058]

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972