Spoločnosť Plantex pre vás pripravila okrem možnosti nazbierať si jahody, taktiež samozber hrachu. Hrachoviská sa nachádzajú v Bučanoch a v Borovciach.

Otváracie hodiny samozberu sú pondelok až piatok od 7:30 h do 19:00 h a v sobotu od 7:30 do 15:00 h, prípadne do vyzbierania.

O aktuálnej situácií na samozberových poliach sa môžete informovať na číslach 033/7796322, alebo 0918802620. Informácie nájdete tiež na webe spoločnosti, či na facebookovej stránke.

Zberá sa hrášok odrody Oskar. Cena pri samozbere 2,00 €/kg, nazbieraný hrášok si môžete kúpiť za 3,50€/kg.

 

Postup pri samozbere

Odváženie nádob

Personál vám odváži nádoby, ktoré ste si priniesli na zber hrášku. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby sa vážia, aby mohla byť pri konečnom vážení odrátaná ich hmotnosť a zaplatili ste len za to, čo si nazbierate. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na hrášok, môžete si ich zakúpiť pri pokladni.

 
Zber hrášku

Dostanete pridelený riadok, na ktorom si môžete nazbierať hrášok. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nestúpajte na porast hrášku. Správajte sa disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny personálu.

Váženie hrášku

Nazbieraný hrášok donesiete na váhu pri pokladni.  Obsluhujúcemu personálu odovzdáte lístok s váhou prázdnych nádob.  Po odvážení nádob s hráškom vám bude odrátaná hmotnosť nádob. Čo ste zjedli neplatíte.

 

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972