Connect with us

PR Články

Máte chuť na čerstvý hrášok?

Published

on

Spoločnosť Plantex pre vás pripravila okrem možnosti nazbierať si jahody, taktiež samozber hrachu. Hrachoviská sa nachádzajú v Bučanoch a v Borovciach.

Otváracie hodiny samozberu sú pondelok až piatok od 7:30 h do 19:00 h a v sobotu od 7:30 do 15:00 h, prípadne do vyzbierania.

O aktuálnej situácií na samozberových poliach sa môžete informovať na číslach 033/7796322, alebo 0918802620. Informácie nájdete tiež na webe spoločnosti, či na facebookovej stránke.

Zberá sa hrášok odrody Oskar. Cena pri samozbere 2,00 €/kg, nazbieraný hrášok si môžete kúpiť za 3,50€/kg.

 

Postup pri samozbere

Odváženie nádob

Personál vám odváži nádoby, ktoré ste si priniesli na zber hrášku. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby sa vážia, aby mohla byť pri konečnom vážení odrátaná ich hmotnosť a zaplatili ste len za to, čo si nazbierate. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na hrášok, môžete si ich zakúpiť pri pokladni.

 
Zber hrášku

Dostanete pridelený riadok, na ktorom si môžete nazbierať hrášok. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nestúpajte na porast hrášku. Správajte sa disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny personálu.

Váženie hrášku

Nazbieraný hrášok donesiete na váhu pri pokladni.  Obsluhujúcemu personálu odovzdáte lístok s váhou prázdnych nádob.  Po odvážení nádob s hráškom vám bude odrátaná hmotnosť nádob. Čo ste zjedli neplatíte.

 

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články