Reklama

Máte čas na surfovanie na nete? Investujte ho radšej do seba!

By 15. novembra 2012No Comments

Na novoročné predsavzatia je priskoro. A aj tak vlastne ani poriadne nefungujú. Rovnako ako žiadne „od zajtra…“ (…prestanem fajčiť/ začnem cvičiť/ doplňte podľa potreby) Vezmite svoj osud do vlastných rúk a zapracujte na sebe! Napríklad na dobrom jazykovom či počítačovom kurze.

[singlepic id=37276 w=520 h=340 float=center]

Chcete získať väčšiu sebaistotu na trhu práce? Alebo si nájsť lepšie miesto či odísť do zahraničia a zmeniť celý život? Bez jazyka sa v dnešnej dobe nepohnete, nech to znie ako akékoľvek klišé.

Angličtina je úplná samozrejmosť a každý ďalší jazyk výhodou, ktorá vás posunie o (míľový) krok dopredu pred konkurenciu. Pobočka najväčšej vzdelávaco-prekladateľskej spoločnosti na Slovensku – Inštitút jazykov a vzdelávania v Piešťanoch, pripravil jazykové, počítačové a kurzy účtovníctva pre všetky vekové kategórie za skvelé ceny.

Zabudnite na bezcieľne bifľovanie slovíčok. Skúsení lektori vás naučia správne komunikovať v cudzom jazyku, a to je to najdôležitejšie. Či už chcete pracovať ako opatrovateľka alebo si len privyrobiť na výletnej lodi, rozprávať sa predsa musíte!

Môžete si vybrať z ponuky kurzov angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny či iného jazyka. Zároveň, ako jediná agentúra v Piešťanoch, ponúkajú úradné preklady z a do takmer štyridsiatky ďalších jazykov za veľmi výhodné ceny.

Okrem jazykových znalostí si v Inštitúte môžete zlepšiť aj svoje počítačové zručnosti, naučiť sa základy programovania alebo pracovať s grafikou. V ponuke kurzov nájdete aj jednoduché, podvojné a mzdové účtovníctvo, ktoré vám otvorí nové možnosti na trhu práce. Skvelou výhodou je možnosť prispôsobenia si času aj frekvencie kurzu svojim povinnostiam.

Darujte vedomosti

Premýšľate nad vhodným vianočným darčekom pre svojich najbližších, kamarátov, kolegov či zamestnancov? Investujte do ich vzdelávania a darujete im oveľa viac, ako si myslíte. Inštitút jazykov a vzdelávania na toto obdobie pripravil špeciálnu ponuku. Obdarujte priateľov darčekovou poukážkou na ľubovoľný kurz podľa vlastného výberu a získajte do 23.12.2012 dodatočnú zľavu 10,-€ na vybraný kurz. Darčekový poukaz bude platiť až do 30. júna 2013!

Viac informácií získate na www.piestany.ijav.sk.

Akýkoľvek kurz je navyše skvelým miestom na získanie nových kontaktov. Prihlásia sa naň ľudia, ktorým záleží na svojej budúcnosti – a to jednoducho nemôže byť zlá partia.

Zvýšte svoje šance na trhu práce, zlepšite si kvalifikáciu alebo len jednoducho urobte niečo pre seba. Investujte svoj čas do niečoho, čo vám nikdy nikto nevezme – do rozvoja svojej osobnosti.

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972