Connect with us

Reklama

Máte čas na surfovanie na nete? Investujte ho radšej do seba!

Published

on

Na novoročné predsavzatia je priskoro. A aj tak vlastne ani poriadne nefungujú. Rovnako ako žiadne „od zajtra…“ (…prestanem fajčiť/ začnem cvičiť/ doplňte podľa potreby) Vezmite svoj osud do vlastných rúk a zapracujte na sebe! Napríklad na dobrom jazykovom či počítačovom kurze.

[singlepic id=37276 w=520 h=340 float=center]

Chcete získať väčšiu sebaistotu na trhu práce? Alebo si nájsť lepšie miesto či odísť do zahraničia a zmeniť celý život? Bez jazyka sa v dnešnej dobe nepohnete, nech to znie ako akékoľvek klišé.

Angličtina je úplná samozrejmosť a každý ďalší jazyk výhodou, ktorá vás posunie o (míľový) krok dopredu pred konkurenciu. Pobočka najväčšej vzdelávaco-prekladateľskej spoločnosti na Slovensku – Inštitút jazykov a vzdelávania v Piešťanoch, pripravil jazykové, počítačové a kurzy účtovníctva pre všetky vekové kategórie za skvelé ceny.

Zabudnite na bezcieľne bifľovanie slovíčok. Skúsení lektori vás naučia správne komunikovať v cudzom jazyku, a to je to najdôležitejšie. Či už chcete pracovať ako opatrovateľka alebo si len privyrobiť na výletnej lodi, rozprávať sa predsa musíte!

Môžete si vybrať z ponuky kurzov angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, ruštiny či iného jazyka. Zároveň, ako jediná agentúra v Piešťanoch, ponúkajú úradné preklady z a do takmer štyridsiatky ďalších jazykov za veľmi výhodné ceny.

Okrem jazykových znalostí si v Inštitúte môžete zlepšiť aj svoje počítačové zručnosti, naučiť sa základy programovania alebo pracovať s grafikou. V ponuke kurzov nájdete aj jednoduché, podvojné a mzdové účtovníctvo, ktoré vám otvorí nové možnosti na trhu práce. Skvelou výhodou je možnosť prispôsobenia si času aj frekvencie kurzu svojim povinnostiam.

Darujte vedomosti

Premýšľate nad vhodným vianočným darčekom pre svojich najbližších, kamarátov, kolegov či zamestnancov? Investujte do ich vzdelávania a darujete im oveľa viac, ako si myslíte. Inštitút jazykov a vzdelávania na toto obdobie pripravil špeciálnu ponuku. Obdarujte priateľov darčekovou poukážkou na ľubovoľný kurz podľa vlastného výberu a získajte do 23.12.2012 dodatočnú zľavu 10,-€ na vybraný kurz. Darčekový poukaz bude platiť až do 30. júna 2013!

Viac informácií získate na www.piestany.ijav.sk.

Akýkoľvek kurz je navyše skvelým miestom na získanie nových kontaktov. Prihlásia sa naň ľudia, ktorým záleží na svojej budúcnosti – a to jednoducho nemôže byť zlá partia.

Zvýšte svoje šance na trhu práce, zlepšite si kvalifikáciu alebo len jednoducho urobte niečo pre seba. Investujte svoj čas do niečoho, čo vám nikdy nikto nevezme – do rozvoja svojej osobnosti.

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články