Connect with us

Komunálne voľby 2014

Marián Bucko: Budúcnosť mesta mi nie je ľahostajná

Published

on

Volám sa Marián Bucko, mám 35 rokov a pracujem ako technik. V komunálnych voľbách kandidujem ako nezávislý kandidát na poslanca Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany za iniciatívu Spoločne pre Piešťany vo volebnom obvode č. 2, pod číslom 4.

buckoSPP

Som rodený Piešťanec, prežil som tu celý doterajší život a hodlám v našom meste žiť aj naďalej. Mám skvelú manželku a 2 malé deti. Okrem toho, že sa snažím byť dobrým manželom a otcom, usilujem sa byť aj dobrým človekom  (či sa mi to darí, nech posúdia iní) a pomáhať ostatným ľuďom.

Kandidujem za poslanca mestského zastupiteľstva, lebo budúcnosť mesta Piešťany mi nie je ľahostajná a chcem sa pričiniť o jeho rozvoj a o zlepšenie podmienok pre život obyvateľom a spríjemnenie pobytu slušným návštevníkom.

Ako člen občianskeho združenia Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany sa hodlám aj naďalej (bez ohľadu na výsledok volieb) venovať občianskemu aktivizmu a snažiť sa motivovať aj svojich spoluobčanov nezostať v pasivite, ale spolupracovať na zveľaďovaní nášho mesta.

Som aj členom občianskej iniciatívy Spoločne pre Piešťany, ktorej cieľom je prostredníctvom primátorských a poslaneckých kompetencií dohliadať, resp. zefektívniť činnosť mestských organizácií a v zmysle našich spoločných cieľov v nasledujúcom volebnom období – Memorandum naliehavých prác vo volebnom období 2014 – 2018 sa podieľať na skutočnom rozvoji nášho mesta.

Moju plnú dôveru má aj primátorský kandidát Tomáš Hudcovič.

Keďže ho dobre (od detstva) poznám, som presvedčený, že vďaka jeho schopnostiam a charakterovým vlastnostiam ako primátor spraví maximum pre rozvoj a napredovanie nášho mesta.

Marián Bucko

Continue Reading

Aktuality

V Chtelnici sa budú možno voľby opakovať

Published

on

By

Komunálne voľby na post starostu obce Chtelnica boli tesné. Doterajší starosta Peter Radošinský (KDH) získal  808 (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Ako som sa mýlil a ako to Removi nevyšlo

Published

on

By

Výsledok primátorských volieb priniesol prekvapenie – viac-menej vyrovnaný súboj troch (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Spoločne pre Piešťany: Ďakujeme, je to veľký záväzok

Published

on

By

Ďakujeme všetkým voličom za podporu. Vďaka nej sa do zastupiteľstva Mesta Piešťany dostalo 11 zo 14-tich členov (viac…)

Continue Reading

Reklama

Populárne články