Ani sme sa nenazdali a opäť tu máme po roku Silvester. Piešťanské Mango pre vás pripravilo párty, ktorá rozhodne na konci rok nemôže chýbať. Zároveň ňou môžete privítať rok nový.

„Budeme pre vás chystať občerstvenie formou bufetových stolov, nebude chýbať polnočný prípitok so šampanským Moët & Chandon N.I.R. (svietiace), tradičný ohňostroj a nevynecháme ani tombolu. Do nového roka nás všetkých spoza mixu privedie náš Dj Lukas.O, ktorý pre vás už tradičné chystá tie najlepšie hity rokov minulých až po tie najväčšie tanečné pecky súčasnosti. Za barom nebudú chýbať naše skvelé barmanky a my veríme, že si koniec starého a začiatok nového roka spolu užijeme v plnej paráde 😍 Nezabudnite zdielať udalosť, pozvať všetkých kamarátov a pre istotu si už dnes rezervujte svoj box.  Tešíme sa na vás,“ pozývajú organizátori z Manga

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Polnočný prípitok – Moet & Chandon N.I.R.
Tombola – 3 x Bottle SERVICE
Bohaté bufetové stoly
Občerstvenie
Ohňostroj
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!
Vstup do polnoci 15 €
Vstup po polnoci 10 €

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

Info & rezervácie: 0905 546 374

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972