MANGO ponúkne okrem príjemného posedenia aj zábavu

MANGO ponúkne okrem príjemného posedenia aj zábavu

27. januára 2016 Off Od PNky.sk

Piešťany čaká už 19. februára veľké otvorenie nového podniku MANGO Club & Lounge Caffe . V priestoroch na rohu Teplickej a Rastislavovej ulice sa momentálne naplno pracuje, aby si zákazníci už čoskoro užili príjemné sedenie a vychutnali si prvotriedne miešané drinky. Majitelia chcú zužitkovať svoje skúsenosti s barom Street 64, ktorý zavreli z dôvodu konca prenájmu a iných plánov vlastníka objektu, preto sa hneď pustili do nového projektu, kde chcú ešte zvýšiť úroveň a hlavne dbať na čo najväčšiu spokojnosť zákazníkov. MANGO v sebe bude kombinovať oddychovú kaviareň s priestorom na tanečnú zábavu a okrem 150 miest na sedenie ponúkne aj 13 metrov dlhý bar, možnosť sledovať športové prenosy, zahrať si šípky, či zažiť zábavu počas tematických večerov.

IMG_8982_resize

MANGO je sa zameriava na oslovenie strednej vekovej generácie, ktorá určite ocení výberové druhy alkoholu, medzi inými aj kvalitné rumy, vodku Beluga či originálne šampanské Moët & Chandon. Nápojový lístok sa oproti Street 64 rozšíri a nebudú chýbať ani XXL miešané drinky ako Mojito či Cuba Libre až pre 6 osôb, ovocné Freshe, pivo Budvar či kvalitné víno Dolany. Barmanky čaká zaškolenie týkajúce sa prípravy kávy SEGAFREDO a okrem toho tiež absolvujú barmanský kurz. Majiteľ podniku Boris Hanic navrhoval interiér sám a podľa vlastných slov sa už nevie dočkať slávnostného otvorenia. MANGU bude okrem dlhého baru dominovať pohodlné sedenie, tanečný parket umiestnený v zadnej časti, oddelená nefajčiarska zóna i VIP časť.

IMG_8951_resizeIMG_8964_resizeIMG_8978_resize„Nový podnik otvárame po dvojročných skúsenostiach s podnikom Street 64, ale nechceli sme pokračovať úplne v jeho šľapajách. Meno sme síce mali dobré a ľudia u nás radi trávili svoj čas, ale nevyhli sme sa samozrejme aj niektorým problémom. MANGO CLUB budujeme od základu a i keď ceny zostávajú rovnaké ako v Street 64, budeme sa snažiť posunúť latku kvality o čosi vyššie. Mne osobne ide najviac o spokojnosť zákazníkov, aby boli obslúžení rýchlo, zažívali príjemné chvíle a radi sa k nám vracali. Budeme sa snažiť o maximálnu serióznosť a dúfame, že nový podnik bude fungovať čo najlepšie. Musím povedať, že už sa veľmi teším na otvorenie 19. februára a myslím, že keď človek robí niečo s láskou a radosťou to ostatné príde už samo,“ povedal o novej prevádzke jej majiteľ Boris Hanic.

IMG_8992_resize

Majitelia MANGA sa chystajú tiež zvýšiť kvalitu obsluhujúceho personálu a ak náhodou hľadáte prácu, určite si dohodnite termín osobného pohovoru. Od barmaniek očakávajú okrem praxe najmä všímavosť, príjemné vystupovanie, profesionalitu, ústretovosť, komunikatívnosť, charizmu, ale hlavne, aby prácu vykonávali s radosťou. V prípade záujmu o miesto volajte na telefónne číslo 0905546374.

mango open

-PR-