Obľúbený piešťanský klub Mango chystá počas blížiacej sa Veľkej noci až tri párty. Baviť sa môžete od piatku až do pondelka rána.

Čis T & Mišo Biely – Yak orol show – MANGO club Piešťany

19.4.2019

Každý kto ho pozná vie, že keď príde, tak to roz … noo bude žúr 😎 A nie hociaký, ale že TOPKA 😍 Už na veľký veľkonočný piatok to  v Mangu odpáli na plné obrátky sám pán Čis T aka exČistychov a spolu s Mišom Bielym vám predvedú energiou nabitú show.

Support: DJ PAYO
Fotograf & video
Hosteska & welcome drink
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 16+

RETRO PARTY

20.4.2019

Čo by to bolo za Veľkú noc bez poriadnej RETRO PARTY 😍 Na tej minulej ste sa bláznili až do rána bieleho a my si ju už v sobotu 20.4.2019 zopakujeme v ešte bláznivejšom prevedení 😁 Už teraz si chystajte ten najlepší retro kostým, prevetrajte babke šatník alebo si požičajte oblečko od staršieho súrodenca 😉 Nebude chýbať tombola o super ceny, uletená retro výzdoba klubu, či vozenie sa po meste v originálnom VB Žiguliaku ako za starých čias 😎 O tú najlepšiu zábavu sa postará DJ LUKAS.O a pitný režim má pod palcom ten najlepší personál v meste 😍

Music: DJ LUKAS.O
Hosteska & welcome drink
Tombola
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Veľkonočná Easter PÁRTY
21.4.2019

Isto aj vy radi dostanete po vajci. Veľkonočnom. Čokoládovom 😁 Od nás. Už na Veľkonočnú nedeľu 21.4.2019, kedy si naložíme parádnu šibačkovú žúrku, ktorú proste chcete zažiť. Okrem sladkých dobrotiek pre vás chystáme aj krásne zajkovské hostesky a tú najlepšiu Veľkonočnú diskotešenicu pre vás rozpumpuje skvelý DJ MACO 😍 Dobrým drinkom vás zase obleje, pardon naleje naša skvelá barmanská úderka.

Music: DJ MACO
2 x Hosteska & welcome drink
Sladké prekvapenie
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

info & rezervácie: 0905 546 374
PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972