Luxus nie je len pre bohatých. Dopriať si ho môžete aj vy

Luxus nie je len pre bohatých. Dopriať si ho môžete aj vy

24. júna 2019 Off Od PNky.sk

Od minulého štvrtka je v Piešťanoch otvorený nový obchodík Crystal beauty. Ponúka kúpelňovú kozmetiku, ktorá je luxusná zvonku i z vnútra, avšak za prijateľnú cenu. Zaujímavý je aj príbeh majiteľov.

Stanislav Kočiš, rodák zo Stropkova, pôsobil ako riaditeľ luxusných kúpeľov, jeho manželka Barbora, pôvodom z Myjavy, bola jeho zástupkyňou. Obaja však cítili, že naháňania už bolo dosť. „Nejakým spôsobom sme už potrebovali zatiahnuť ručnú brzdu. Potrebovali sme spomaliť, a tak sme sa rozlúčili s predošlými vyššími pozíciami a rozhodli sme sa vyskúšať niečo nové,“ hovorí S. Kočiš.

Keďže roky pôsobili v oblasti zdravia a krásy, rozhodli sa zostať v tomto segmente, avšak vo výrazne spomalenej verzii. Produkty, ktoré dnes predávajú, majú dlhodobo odskúšané na sebe. Vedia, že sú kvalitné, fungujú a preto nemajú najmenšiu obavu odporúčať ich aj iným.

V ponuke obchodíku, ktorý nájdete na začiatku piešťanskej pešej zóny smerom od Kolonády, je kúpeľňová kozmetika ako mydlá, telové mlieka i mlieka na ruky, sprchové šampóny či vlasová kozmetika.

Produkty s kvalitným obsahom i dizajnom

Sortiment tvoria tri výnimočné značky – nemecká Vivian Gray, talianska Nesti Dante a francúzska Energie Fruit. Medzi produktami nájdete napríklad mydlo s 23 karátovým zlatom, či platinové mydlo. To je podľa Stanislava Kočiša veľmi vhodné na leto, keďže pomáha riešiť problém nadmerného potenia. Kozmetika v Crystal beauty je kvalitná zvnútra, ale zaujme aj dizajnom. Ten pre Energie Fruit robila napríklad známa francúzska blogerka Angeline Melin žijúca v Paríží.

„Zákazníci sa však nemusia báť, prísť k nám a hovoriť si, že to bude určite len pre bohatých. Naše produkty sa nesú v duchu motta „Luxury for overyone“ – „Luxus pre každého“. Naozaj sú pre každého, a tak máme nastavené aj ceny, “ hovorí Barbora Kočišová.

Obchodík je veľmi príjemný a útulný. O jeho vzhľad sa postarala dizajnérka  Helena Čupková z Piešťan a o realizáciu Šiška nábytok zo Špačiniec. „Chceli sme ho poňať ako výkladnú skriňu, ktorá bude lákať, ale zároveň ponúkne útulné príjemné prostredie. Ako sme už spomínali produkty sú kvalitné nielen z vonku, ale sú kvalitné aj z vnútra. To znamená, že sú tu BIO, VEGAN prípravky, kozmetika na citlivú pokožku a samozrejme nie sú testované na zvieratách,“ dodáva Stanislav Kočiš.

PR