Klub Lajfky v hoteli Eden aj vo veľkonočnom období prináša zaujímavé akcie. Vo štvrtok a piatok si dajú hudobníci pauzu, ale o to srdečnejšie vás pozývajú na sobotňajší (31.3.) koncert Váh River Band a nedeľnú prvoaprílovú Veľkonočnú lajfkovačku, ktorú povedie DJ Maco.

Váh River Band je piešťanská skupina, ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje zábavu a šíri dobrú náladu po celom Slovensku. Kapela hrá klasické country skladby a folk v českom, slovenskom a anglickom jazyku. Zabávať vás budú Rudo Filip (6 strunová gitara, 12 strunová gitara, spev), Peter Mička (basová gitara, spev), Martin Benada (husle, mandolína), Marián Mokrý (banjo, vokály), František Filip (bicie nástroje, spev) a Dipl. Ing. Marián Ratulovský (fúkacia harmonika, vokály). Koncert začína v sobotu 31.3. o 20:30 h, vstupné 2€.

V nedeľu 1. apríla sa môžete tešiť na VEĽKONOČNÚ LAJFKOVAČKU teda DISCO 70´ 80´ 90´ rokov, hrať vám bude DJ MACO, ktorý vie roztočiť tú pravú oldies párty. Príďte sa vytancovať! Ste v Lajfkach v Edene srdečne vítaní!

Začiatok od 19:00 h, vstupné 3 €.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972