Lajfky tento týždeň ovládne aj rockabilly

Lajfky tento týždeň ovládne aj rockabilly

11. apríla 2018 Off Od PNky.sk

Klub Lajfky v Edene vám každý týždeň prináša živé koncerty aj disko zábavu. Aktuálne sa môžete tešiť na jam session, First class Slovak Rockabilly Night i Oldies Lajfkovačku.Tohtotýždňový program v klube Lajfky odštartuje tradičná štvrtková Open Mic./Jam Session. Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde :-) Vstup voľný.

V piatok 13. apríla sa môžete tešiť na First class Slovak Rockabilly Night v podaní  Mr. Teddy and the Sidekicks.  Začiatok je naplánovaný na 19:00 h a vstupné je symbolické 2 eurá.

Mr.T eddy sa formujú v auguste 2015 a sú priamymi nasledovníkmi zoskupení Vaudeville a Teddy Toys, nakoľko ide o spojenie členov oboch kapiel. Kapela na jar 2016 začína nahrávať svoj debutový album a ako singel vychádza v máji 2016 videoklip k pilotnej piesni „Born in wrong time“ rovnomenného albumu, ktorý vychádza na 12″ vinyle v marci 2017 v náklade 500ks (100ltd transparent magenta, 400ks klasický čierny vinyl) v réžii kapely. Po vydaní albumu kapela intenzívne koncertuje na Slovensku, ale aj v zahraničí a stihla odohrať koncerty v Poľsku, Českej republike, Maďarsku a Nemecku. Teraz sa na ňu môžete tešiť v Piešťanoch.

Sobota 14. apríla v Lajfkách bude patriť oldies. Oldies Disco Lajfkovačka štartuje o 19:00 h a baviť sa môžete až do nedeľňajšieho skorého rána. Hrať sa bude disco 70´ až 90´ rokov. Vstupné je 3 eurá.PR