Klub Lajfky v Edene na na piešťanskej pešej zóne sa zameriava na živé vystúpenia, ale zažiť tu môžete i parádnu retrodiskotéku. Tento týždeň je na programe tradičná jam session, v piatok sa môžete tešiť na Random Choices a v sobotu na Oldies Lajfkovačku.

Program na aktuálny týždeň:
19.4.2018 Jam Session/ open mic – Jam Session, kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde.

20.4.2018
Random Choices je trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov, ktoré vzniklo ako naznačuje ich názov, náhodou. Osloviť sa snažia všetkých ľudí, ktorí majú radi slovenskú muziku a neboja sa ničoho nového. Napriek svojmu mladému veku a krátkemu účinkovaniu na hudobnej scéne sa im podarilo nahrať ich debutový album s názvom Niečo iné, ktorý vydali na konci augusta minulého roka a nové EP s názvom Medzi nebom, peklom a vedomím, ktoré je voľne dostupné na YouTube, BandZone či SoundCloude

Zaznejú skladby vlastnej tvorby ako aj prevzaté…
VSTUP: 2€

21. 4. 2018

Tešíme sa, že vás môžeme opäť pozvať na Disco v štýle 70′ 80′ 90′ rokov. Do tanca Vám bude hrať DJ, ktorý vie roztočiť tú pravú Oldies párty. Máte sa na čo tešiť. Príďte sa vytancovať! Ste u nás v Lajfkach v Edene srdečne vítaní!

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972