Klub Lajfky bude tento víkend hostiť domáce piešťanské zoskupenia. Skupina Noel Mc Carthy and the Happy boys vás budú zabávať prvý májový piatok a RPB Project v sobotu 5. mája. Neváhajte a príďte si užiť príjemný večer s kvalitnou hudbou a taktiež si zatancovať.

Piatok 4. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

Noel Mc Carthy and the Happy boys 

Vstupné 2€

Noel Mc Carthy (gitara a spev) pochádza  z Corku na juhu Írska. V Piešťanoch žije už 5 a pol roka a kapelu sformovali s Milanom Šimom (bicie) Gustom Nieplom (banjo), Brunom Štrbkom  (bass gitara) a Veronikou Vera (husle). V kapele sa medzičasom prestriedali hudobníci a momentálne aktuálne zloženie je Noel Mc Carthy – gitara, spev, Pavel Dedík – hamond orgán, Gusto Niepel – banjo, Daniel Kučkovský – bass gitara, Jimi Mico Knotek – elektrická gitara a Peter Šepák – bicie.

Domovskou scénou formácie je práve klub Lajfky a v piatok večer vás potešia tradičným írskym folkom, ale nebude chýbať ani  rock, pop, funk.

Sobota 5. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

RPB Project ( Piešťany)

Vstupné 3 €

Výborná piešťanská rock-soul-bluesová kapela RPB Project sa vám predstaví v štandardnej zostave Sasha, Milan, Martin, Bruno a Pavel, ktorá je dnes už rozšírená o nového člena kapely, výborného gitaristu a speváka, ktorým je Slávko, pôvodne z kapely Black Diamond.

RPB Project je pripravený ponúknuť kvalitnú muziku postavenú na presvedčivej rytmike, ostrej gitare, hammond organe a vynikajúcich speváckych výkonoch Sašky a Slávka. Nebudú chýbať známe skladby od Joe Cockera, Rainbow, Guns’n Roses, Rolling Stones, Garyho Moore, či Tiny Turner a ďalších slávnych interpretov. V sobotu máte ideálnu príležitosť vypočuť si kvalitnú hudbu a prípadne si aj zatancovať.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972