Connect with us

Novinky

Lajfky dnes budú žiť rockom, zajtra oldies

Published

on

Kapela Zeus

Klub Lajfky bude v piatok 27. apríla žiť rockom. Nabiť energiou vás príde ZEUS, jedna z najlepších slovenských rockových cover kapiel. V sobotu si zase môžete užiť oldies párty.

Kapela Zeus vznikla v roku 1980, takže na hudobnej scéne si už niečo prežila a to sa prejavuje aj v jej vystúpeniach, ktoré sú vždy osobitné a skvelé. Do Piešťan zavíta už po tretí raz. „Tešíme sa, že u nás bude opäť hrať ZEUS. Ich živá hudobná produkcia je jedna z najlepších, ktoré sme v našom hudobnom klube mali a vždy prilákala viac a viac ľudí,“ hovoria prevádzkovatelia klubu Lajfky.

Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť a vychutnať si jedinečný večer aj vy. Hrať vám budú Feri Demo /klávesy, spev/, Paľo Pétery /basgitara, spev/, Jožo Bakoš /bicie, spev/, Noro Pavlis /gitara/. Začiatok koncertu je o 20:30 h, vstupné 4 eur.

Advertisement
Hello GPT

 

Advertisement
Hello GPT

V sobotu 28. apríla ste pozvaní na Oldies Lajfkovačku. Do tanca vám bude hrať DJ, ktorý vie roztočiť tú pravú Oldies párty štýle 70′ 80′ 90′ rokov. Príďte sa vytancovať! V Lajfkach v Edene ste srdečne vítaní!


PR

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články