Klub Lajfky bude v piatok 27. apríla žiť rockom. Nabiť energiou vás príde ZEUS, jedna z najlepších slovenských rockových cover kapiel. V sobotu si zase môžete užiť oldies párty.

Kapela Zeus vznikla v roku 1980, takže na hudobnej scéne si už niečo prežila a to sa prejavuje aj v jej vystúpeniach, ktoré sú vždy osobitné a skvelé. Do Piešťan zavíta už po tretí raz. „Tešíme sa, že u nás bude opäť hrať ZEUS. Ich živá hudobná produkcia je jedna z najlepších, ktoré sme v našom hudobnom klube mali a vždy prilákala viac a viac ľudí,“ hovoria prevádzkovatelia klubu Lajfky.

Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť a vychutnať si jedinečný večer aj vy. Hrať vám budú Feri Demo /klávesy, spev/, Paľo Pétery /basgitara, spev/, Jožo Bakoš /bicie, spev/, Noro Pavlis /gitara/. Začiatok koncertu je o 20:30 h, vstupné 4 eur.

 

V sobotu 28. apríla ste pozvaní na Oldies Lajfkovačku. Do tanca vám bude hrať DJ, ktorý vie roztočiť tú pravú Oldies párty štýle 70′ 80′ 90′ rokov. Príďte sa vytancovať! V Lajfkach v Edene ste srdečne vítaní!


PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972