Connect with us

PR Články

Kvalitný marketing vám privedie nových zákazníkov. Využívate všetky možnosti?

Published

on

Sociálne siete, zľavomaty, prezentačné webstránky, dovolenkové portály. Hotely, reštaurácie, penzióny a iné prevádzky v cestovnom ruchu musia byť tam, kde sú ich zákazníci. Marketing cestovného ruchu závisí od detailov. Poznáte naozaj všetky možnosti, ktoré máte k dispozícii na oslovenie zákazníkov?

Naša Akadémia cestovného ruchu prichádza so školeniami pre všetkých pracovníkov zodpovedných za marketing v organizáciách a zariadeniach cestovného ruchu.

Čo všetko sa naučíte?

Naši skúsení lektori vám ukážu, čo je dôležité na prezentačných webstránkach, čo by nemalo chýbať v rezervačnom formulári, či ako osloviť zákazníka, ktorý navštívi vašu webstránku.

Zo štatistík vieme, že ľudia si prezerajú webstránky a sociálne siete vo veľkej miere cez mobilné zariadenia. Preto sa budeme venovať aj tomuto fenoménu. Zistíme, či sú hodnotnejšie lajky pod fotkou na Facebooku či Instagrame alebo mailové adresy získané cez kontaktný formulár.


Súčasťou školenia sú aj odborné materiály, ktoré môžete využiť v ďalšej praxi. Po úspešnom absolvovaní školenia získate certifikát. Predtým vás však čaká ešte záverečný test. Bez obáv. Lektori všetko vysvetľujú na praktických príkladoch, takže si podstatné a dôležité veci ľahko zapamätáte.

Čo môžete očakávať od školenia?

Každý úspešný účastník školenia dokáže samostatne pripraviť propagáciu na sociálnych sieťach, vytvoriť pútavý prezentačný alebo propagačný newsletter. Vďaka novým znalostiam si bez ťažkostí nastavíte efektívne reklamné kampane. Online maratón pobežíte s ľahkosťou, ak využijete všetky vedomosti z nášho školenia.

Registrujte sa teraz na naše bezplatné školenie Online marketing v cestovnom ruchu.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články