Connect with us

Reklama

Kvalitné šumavské pivo aj v Piešťanoch

Published

on

Piváreň Magura – Koutská pivnica začína od dnešného dňa fungovať v novom šate. Zrekonštruované priestory slávnostne otvorili vo štvrtok 3. apríla piešťanskí nadšenci futbalu, hrajúci Malú piešťanskú futbalovú ligu. Pásku prestrihol zakladateľ a legenda piešťanského malého futbalu Prof. Ladislav Čúzy. Asistovali mu dlhoročný vedúci MPFL Ing. František Mayer a jeden z najlepších hráčov histórie MPFL Mudr. Pavol Kusenda.

_MG_2477

Priaznivci zlatého moku si v pivárni môžu vychutnať pravý český ležiak Šumavský kout. Čapuje sa filtrovaná desiatka a dvanástka, nefiltrovaná dvanástka a 14% tmavý špeciál. Prvé písomné správy o Koutskom pivovare pochádzajú z 18. storočia , i keď pivovar fungoval už dávno predtým. V roku 2010 bola Koutská dvanástka podľa Sdružení přátel piva najlepším českým 12% pivom.

Piváreň je otvorená každý deň od 10:00 h do 22:00 h a v piatok a v sobotu ešte o dve hodiny dlhšie. „Čoskoro bude otvorená aj reštaurácia. Tá zvýši kapacitu prevádzky a budeme schopný uspokojiť ešte viac záujemcov o kvalitné pivo. I keď sme už pivnicu otvorili, čaká nás ešte nejaká práca aby sme všetko okolo dostali do finálnej podoby. Veríme, že zákazníci sa u nás budú cítiť príjemne,“ hovorí prevádzkovateľ Stanislav Drabant.

Nenechajte sa dlho pozývať  a príďte vyskúšať kvalitu koutského piva.

Autor: PR Foto: ht

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články