Connect with us

Reklama

Kursalon má nové lákadlo – veľkoformátové fotografie

Published

on

Historická sála Kursalonu dostala novú podobu. Minulý týždeň prekryli akustické panely na stenách veľkoplošné historické fotografie. Fotografie s rozmermi 4,5 x 2 m zachytávajú neexistujúcu terasu Slovana, amfiteáter i Winterovcov….

[singlepic id=9102 w=320 h=240 float=left]Oficiálne odhalenie veľkoformátových reprodukcií, ktoré vznikli špeciálnym procesom zväčšovania zo starých fotiek vo veľkosti pohľadníc, sa uskutoční na úvod plesovej sezóny, konkrétne zajtra v piatok 14.januára o 19.00 h. Historické fotografie poskytlo Balneologické múzeum v Piešťanoch a do konečnej podoby ich spracoval fotograf Fedor Nemec, ktorého autorské diela nájdete momentálne na stenách po celom objekte Kursalonu.

Vrámci oficiálneho odhalenia podá výklad k udalostiam či motívom zachyteným na fotografiách riaditeľ Balneologického múzea Vladimír Krupa. Kursalon pripravuje pre návštevníkov pohár vína a International Jazz Piešťany vás pozýva na následný džezový koncert o 20.30 h v Art Jazz Gallery. Hrať bude Ondrej Botek Band v zložení Ondrej Botek – gitara, Roland Kánik – klavír, Marián Mišík – kontrabas, Dušan Rozemberg – bicie. Všetci sú srdečne pozvaní.

[singlepic id=9101 w=480 h=240 float=center]

Autor: ht/ad Foto: fn

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články