Kuchyňa, miesto splnených snov

14. augusta 2012 Off Od

Sú miesta, kde sa nemusíte ničomu prispôsobovať. Ste samými sebou, bez tlaku okolia, kde cítite lásku svojich najbližších, kde všetko spĺňa vaše najnáročnejšie kritériá. Jedným z nich by mala byť kuchyňa – stelesnenie vašich snov bez kompromisov. K špičkám v realizácií kuchýň patrí už dve desaťročia značka SYKORA. Privítajte novinky sezóny 2013/2014!

[singlepic id=33867 w=320 h=240 float=left]Kuchyňa udáva tempo celej domácnosti. Žiadna iná miestnosť vášho domova nenapovie toľko o charaktere majiteľa. Trendový minimalizmus a dokonale čisté línie? Či rustikálne hrejivé tóny dreva a oblé krivky? To, čím sa obklopujete navonok odráža vaše vnútro. Pri jej zariaďovaní sa obráťte na odborníkov, ktorí vedia pochopiť a rozvinúť vaše predstavy a pretaviť ich do reality.

Dvadsať rokov ponúkajú provtriedny dizajn a špičkovú kvalitu kuchyne SYKORA. Vypracované do najmenších detailov s použitím najkvalitnejších materiálov pod prísnym dohľadom skúsených architektov premieňajú kusy nábytku na domov. Exkluzívnym partnerom značky SYKORA na Slovensku je sieť kuchynských štúdií DOMOSS.

Odborníci z DOMOSSu vytvoria kuchyňu relfektujúcu vaše prísne nároky. Postarajú sa všetko od prvotného návrhu, grafického 3D spracovania a vizualizácie, odborného poradenstva až po realizáciu kuchyne na mieru a jej montáž presne podľa vašich predstáv. S využitím dlhoročných skúseností, topmoderných technológií a samozrejme prvotriednych materiálov.

[singlepic id=33868 w=320 h=240 float=left]Novinky SYKORA na sezónu 2013/2014 očaria ľudí, pre ktorých je dokonalá kuchyňa symbolom odlišnosti od sivého priemeru a priestorom vymykajúcim sa všednosti. Línia Pure predstavuje túžbu po nespochybniteľnom perfekcionizme. Využitie kombinácie nadčasového a odolného skla s masívnym barovým pultom zosobňuje kuchyňu na celý život. Špičkou na ľadovci dokonalosti je otváranie dvierok funkciou Tip On – nepotrebujete úchytky, skrinku otvoríte dotykom. Privítajte budúcnosť!

Zostava Elite mieša zdanlivo nespojiteľné prvky do výnimočného celku. Matné sklenené dvierka s plochami s 3D dyhou z ebenového dreva a futuristické LED osvetlenie horných skriniek premenia kuchyňu na dynamické miesto pulzujúce energiou – zosobnenie funkčnej estetiky.

[singlepic id=33869 w=320 h=240 float=left]Drevo je minulosťou aj budúcnosťou v jednom – z tohto tvrdenia vychádza línia Sense. Ako už jej meno napovedá, očarí všetky vaše zmysly. Cit pre kombinovanie svetlých povrchov s klasikou dubového dreva vytvára kontrasty, ktoré vás nebudú nikdy nudiť. Kuchyňa Sense predstavuje harmonické miesto vyžarujúce teplo domova.

Buďte správne sebeckí. Doprajte svojej rodine to najlepšie. Kuchynské štúdio DOMOSS nájdete v Piešťanoch na Bratislavskej 11/a, aj na www.domosskuchyne.sk.

Text a foto: PR/Domoss