Connect with us

Reklama

Kaviareň IMPERIUM: terasa Magnólie opäť ožíva

Published

on

Pamätníci už nemusia na obľúbené miesto stretnutí a posedenia pri dobrej káve iba spomínať. Novootvorená Kaviareň Imperium nadväzuje na tradíciu terasy hotela Magnólia, ktorá bola kedysi obľúbená u Piešťancov i kúpeľných hostí.

[singlepic id=33926 w=520 h=350 float=center]

Exkluzívny výhľad na rieku Váh, Kolonádový most a Červenú vežu, to je iba jedna z množstva výhod, ktoré Kaviareň Imperium svojim hosťom ponúka. Ďalšou je vyhrievaná terasa, vďaka čomu si môžu milovníci kvalitnej talianskej kávy na tomto mieste vychutnávať svoj obľúbený nápoj celoročne a to iba za 1 euro.

Ich deti sa zatiaľ zahrajú na ihrisku s pedagogickým dozorom, takže ich bezpečnosť na hojdačkách, preliezkach a pieskovisku je zaručená. Neďaleko neho, pod tropickými slnečníkmi onedlho pribudnú lehátka. Vznikne tak mestská pláž, ktorá v Piešťanoch už dlho chýbala.

Hostia Kaviarne Imperium  môžu taktiež využiť služby reštaurácie Magnólia. Okrem kávy a miešaných nápojov tak majú možnosť dopriať si aj dobré jedlo.

Každú sobotu sa na terase bude konať hudobná produkcia. Naplánované sú špeciálne podujatia pre deti aj dospelých. Nábrežie Váhu vďaka tomu ožije spoločenským ruchom, ktorý tam dlho chýbal.

[nggallery id=1851]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články