Connect with us

Reklama

Karta Piešťanca má šetriť peniaze a podporovať mikroekonomiku

Published

on

Zľavová karta, ktorú poznajú už vo viacerých slovenských mestách prišla aj do Piešťan. S podporou radnice aj Rezortu Piešťany funguje od 1. júna. Obyvatelia i návštevníci nášho mesta ju získajú v Piešťanskom informačnom centre a vo všetkých zúčastnených prevádzkach.

karta-piestanec-2014.cdr

Spoločnosť Spolefekt s.r.o., ktorá podobné karty prevádzkuje aj v Leviciach, Nových Zámkoch, Žiari nad Hronom a Hlohovci chce tomuto projketu dodať aj platobnú funkciou. Aktuálne môžu držitelia kariet nakupovať produkty a služby so zľavou. Podľa firmy tak šetria peniaze a zároveň podporujú mikroekonomiku mesta a vznik nových pracovných miest. Zoznam aktuálnych zliav je dostupný na tejto adrese. Riaditeľ Spolefektu Peter Pagáč hovorí, že  postupne budú pribúdať ďalšie.

Každá prevádzka, ktorá poskytuje zľavy na Kartu Piešťanca je označená nálepkou na vstupných dverách a pri pokladni. Karta Piešťanca je súčasťou celoslovenského projektu mestských kariet s logom vyhodykariet.sk. Obyvateľov motivujú nakupovať vo svojom meste výhodnejšie, ale ich držiteľom môžu byť aj návštevníci, čo podľa riaditeľa spoločnosti Petra Pagáča podporuje rozvoj cestovného ruchu.

Spolefekt s.r.o. zároveň ponúka partnerstvo podnikateľským subjektom a ubytovacím zariadeniam, ktoré chcú zviditeľniť svoje podnikanie, zvýhodniť zákazníkov na území mesta Piešťany a v okolí. Podľa predstaviteľov firmy v prípade, ak občania získajú kartu s hodnotnými výhodami, ktoré môžu prostredníctvom nej využívať, získajú motiváciu uskutočnenia nákupov aj informáciu o predajnom mieste partnera v ich meste, o sortimente ktorý ponúka a o zľave ktorú získa za to, že je držiteľom Karty Piešťanca a nákup uskutočňuje v lokalite svojho bývania. Karta Piešťanca je v súčasnosti jediný vernostný program svojho druhu, ktorý sa sústredí na lokalitu mesta Piešťany, spája zákazníkov s obchodníkmi, ktorí sa pri nákupe navzájom podporujú. V Piešťanskom informačnom cente na Pribinovej ulici a vo všetkých zúčastnených prevádzkach je možné ju kúpiť za cenu 6,90 eur.

Kontakt
e-mail: info@vyhodykariet.sk , tel.: +421 948 440 552.
Všetky informácie nájdete na www.vyhodykariet.sk pri Karte Piešťanca.

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články