Connect with us

Komunálne voľby 2014

Jozef Malík: V komunálnej sfére nemôže ísť o politické tričká

Published

on

PhDr. Jozef Malík (31), vedúci tímu zákazníckeho centra, kandidát na poslanca Mestského zastupiteľstva za iniciatívu Spoločne pre Piešťany, hlasovacie číslo 19, volebný obvod č. 1. Považujem sa za „aktívneho občana“. Zapájam sa do diania okolo seba. Otvorene komunikujem s verejnosťou, prezentujem svoje názory a snažím sa veci posúvať dopredu v mestskom zastupiteľstve. Mojim cieľom je nielen poukazovať na nedostatky, ale hlavne ich riešiť.

malikSPP

Za posledné roky sa nášmu združeniu Pro Civitate podarilo zrealizovať viacero významných projektov. Cítim potrebu robiť maximum preto, aby Piešťany boli mestom, na ktoré budeme právom všetci hrdí. Keď sa viacerí spojíme pre dobrú vec, výsledok je hneď viditeľný. Aj preto sme spojili aktívnych obyvateľov nášho mesta a založili občiansku iniciatívu Spoločne pre Piešťany.

Zastupiteľstvo by sa malo skladať len z ľudí, ktorí majú úprimnú snahu robiť maximum pre toto mesto, nie preto, aby pozerali ostatným na prsty a hlasovali tak, ako im niekto nakáže. Mali by to byť lokálpatrioti, osobnosti, ktoré bez ohľadu na to, či sú poslancami, vyvíjajú aktivity prospešné pre Piešťany. V komunálnej sfére totiž nemôže ísť o politické tričká. Na tejto úrovni to musí byť v prvom rade o filozofii spájať myšlienky a hľadať konkrétne riešenia, ako dosiahnuť to, aby sa Piešťancom žilo v ich meste dobre. Na post primátora mesta Piešťany, podporujem Tomáša Hudcoviča. Je jasné, že Piešťany bezpodmienečne potrebujú zmenu. Súčasné smerovanie nášho mesta, nie je dobré, čo v budúcnosti prinesie závažné problémy. Piešťany preto potrebujú vizionára a manažéra, ktorý vie adekvátne a hlavne proaktívne reagovať na potreby obyvateľov žijúcich v Piešťanoch. Musí to byť niekto, kto primátorský post neberie, len ako kolónku vo svojom osobnostnom rebríčku, ale ako poslanie. Primátor musí byť ochotný venovať všetok svoj čas mestu a potrebám jeho obyvateľov. Tomáš Hudcovič okrem toho, že má všetky tieto vlastnosti, je človek vysokých morálnych hodnôt, čo je pri takomto poste absolútne nevyhnutné. Som presvedčený, že zvolením Tomáša Hudcoviča za primátora Piešťan, sa konečne podarí vyriešiť pretrvávajúce neriešené problémy a obnoviť tak zašlú slávu nášho mesta.

Jozef Malík

Continue Reading

Aktuality

V Chtelnici sa budú možno voľby opakovať

Published

on

By

Komunálne voľby na post starostu obce Chtelnica boli tesné. Doterajší starosta Peter Radošinský (KDH) získal  808 (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Ako som sa mýlil a ako to Removi nevyšlo

Published

on

By

Výsledok primátorských volieb priniesol prekvapenie – viac-menej vyrovnaný súboj troch (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Spoločne pre Piešťany: Ďakujeme, je to veľký záväzok

Published

on

By

Ďakujeme všetkým voličom za podporu. Vďaka nej sa do zastupiteľstva Mesta Piešťany dostalo 11 zo 14-tich členov (viac…)

Continue Reading

Reklama

Populárne články