Pri hľadaní alternatív „rýchlych jedál“ môžete odteraz siahnuť aj po zdravom variante. Či už počas dovolenky, na internáte, alebo v práci, jednoducho vtedy, keď nemáte čas a podmienky na to, aby ste trávili čas varením.

Navratan Korma - Farmarsky syr so zeleninou v orechovej omacke1Aj vtedy si môžete vychutnať zdravé a výdatné jedlo bez lepku, nasýtených tukov a konzervantov, zato bohaté na vitamíny a minerály potrebné pre každodenné fungovanie. Na podávanie rýchlych jedál Jedz hneď, vďaka tomu, že nie sú dehydrované, postačí ohriatie vrecka v teplej vode (teda aj v rýchlovarnej kanvici), do ktorej môžete na 3 minúty uzatvorené vrecúško ponoriť a nechať prehriať.

Rovnako jednoduché je aj ich skladovanie pred otvorením – postačí na to bežná izbová teplota. Vďaka unikátnej technológii konzervovania sú ideálnymi spoločníkmi aj na vaše cesty do prírody. Ponuka rady indických jedál v predajniach BioDiaCelia, okrem rýchlej prípravy, poteší, a to aj vegetariánov, svojou výnimočnou chuťou, ale aj kvalitou surovín.

Predajňu zdravej výživy Biodiacelia nájdete v piešťanskom Auparku na prízemí alebo na www.biodiacelia.sk.

biodia A5_feb14.cdr

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972