Connect with us

PR Články

Jedinečné Moshi už aj v Piešťanoch

Published

on

„Pre mladé ženy v každom veku“ je slogan, ktorý používa švédsky majiteľ firmy THE MOSHI, keď predstavuje produkty svojej firmy. Inšpiratívne módne doplnky, ale aj náramky, či prstene si môžete vyskúšať a kúpiť už aj v Piešťanoch. Štúdio Inspira prichádza s novinkou „shop in shop“ a ponúka vám výnimočné produkty, ktoré isto potešia každú ženu.

moshi2_6595

Slovo MOSHI by sa dalo preložiť z japončiny ako pozdrav ahoj. Inšpiratívna kolekcia doplnkov tejto spoločnosti ponúka ženám unikátne výrobky, ktoré prinášajú dlhotrvajúcu radosť. Prvou časťou kolekcie sú módne textilné doplnky zdôrazňujúce individualitu každej ženy. Šály, šatky alebo plédy, sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie, niektoré ručne maľované, s obsahom vlnených alebo hodvábnych vlákien.

„Tvorivosť Moshi sa prejavuje aj v produktovom rade bižutérie, kde nájdete náhrdelníky, náramky a prstene, ktoré ponúkajú množstvo kombinácií. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby v sebe spájali moderný dizajn s dedičstvom kultúr z rôznych častí sveta,“ hovorí Zuzana Višňovská, majiteľka štúdia Inspira.

moshi2_6375
Jedinečné sú ručne šité clutch kabelky, s univerzálnym využitím alebo originálne kúsky zošívané z indických sárí. Cítiť sa výnimočne a zdôrazniť vašu jedinečnú osobnosť môžete práve pomocou týchto doplnkov.

Štúdio Inspira otvára prvý obchod s doplnkami s koncepciou „shop in shop“ na Slovensku.
Už zajtra 12. novembra sa uskutoční oficiálne uvedenie značky MOSHI na Slovensku a tak neváhajte navštíviť štúdio Inspira na Royovej ulici 1, oproti pošte v Piešťanoch.

moshi oficialPR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články