Connect with us

PR Články

Jahody si môžete nazbierať sami, budú vám chutiť viac

Published

on

Máte chuť na výborné chutné jahody? Ak si ich nazbierate sami, iste vám budú chutiť viac :-). Na plantážach spoločnosti Plantex v Borovciach a v Bučanoch je ich vďaka slnečnému počasiu momentálne dosť. Aktuálna cena jahôd pri samozbere je 1,60€/kg

jahody1

Plantáže sa nachádzajú v Borovciach, len 10 km od Piešťan a pri ceste I tr. č. 61 za obcou Bučany smerom do Trnavy.

Advertisement
Hello GPT

Postup pri samozbere:

1. Náš personál vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby vám vážime preto, aby sme vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

Advertisement
Hello GPT

2. Pridelíme vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny nášho personálu.jahody2

3. Nazbierané jahody prinesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte :-).

4. V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie alebo využiť poukážky na zľavu.

Advertisement
Hello GPT

OTVÁRACIE HODINY:

ŠT 11.6.2015 – Borovce – Otvorené od 7:00 do 19:00
ŠT 11.6.2015 – Bučany – Otvorené od 7:00 do 19:00

Advertisement
Hello GPT

PI 12.6.2015 – Borovce – Otvorené od 7:00 do 19:00
PI 12.6.2015 – Bučany – Otvorené od 7:00 do 19:00

Otváracie hodiny sa môžu zmeniť v závislosti od počasia a stavu porastu. Aktuálne info o samozbere nájdete vždy TU.
PR

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články