Connect with us

Reklama

Jahodový deň v Plantexe spojili so zrazom motorkárov

Published

on

V sobotu 30. mája bolo vo Veselom veselo nielen kvôli slnečnému dňu po aprílovom schladení, ale aj kvôli rozžiareným detským očiam.

32

Ovocinárska firma Plantex s.r.o vo svojich rozľahlých priestoroch usporiadala tradičný Jahodový deň detí netradične spojený so zrazom motorkárov organizovaným miestnou farnosťou. Dlhoročná spolupráca firmy, obce a miestnej fary sa ukázala ako dobrá voľba s pestrým programom až do neskorých poobedných hodín.

Dopoludniu vládla sladká vôňa jahôd, rozšantené deti na obrovských nafukovacích atrakciách, na maxipieskovisku ale i sústredené v stane pri tvorivých prácach. Obľúbená súťaž v jedení jahôd mala svojich víťazov v kategórii detí, ale i dospelých so súťaživou povahou.

Najmenší sa vozili na vláčiku i na šlapacích autíčkach vrámci dopravnej výchovy. Svätou omšou za obete dopravných nehôd na obed sa program pehupol do druhej časti – akcie Rafael Zraz motorkárov. Niekoľko desiatok motoriek z blízka, ale i z veľkej dialky zaujalo hlavne mužskú populáciu. K tomu jazdy zručnosti, posvätenie motoriek, ale hlavne veľmi názorné a poučné ukážky záchrany obetí dopravnej nehody osobného auta a zrazeného motocyklistu nafingované vo vraku škodovky priamo pred očami divákov.

Hasičský a záchranný zbor z Piešťan spolu so sanitkou a zdravotníkmi veľmi realisticky ukázali čo robiť ak je človek účastníkom, alebo svedkom dopravnej nehody. Samotné vyslobodzovanie zakliesnených osôb z auta zaujalo všetkých. Pneumatické kliešte rozhrýzli škodovku ako konzervu.

Vôňa jahôd sa však aj po tejto úspešnej akcii venovanej hlavne rodinám s deťmi šíri v okolí jahodových plantáží firmy Plantex , kde stále prebieha samozber jahôd.

(JŠ)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články