Hľadáte pomoc fyzioterapeuta? Riešenie ponúka Linea

Hľadáte pomoc fyzioterapeuta? Riešenie ponúka Linea

13. februára 2019 Off Od PNky.sk

Každému z nás sa môže stať, že sa nám prihodí úraz alebo iná zdravotná komplikácia, ktorá si vyžaduje pomoc fyzioterapeuta. Tí, čo túto skúsenosť mali alebo majú, zistili, aký je problém dostať sa čo najskôr a následne pravidelne absolvovať vhodné fyzioterapeutické procedúry. Pohyb je však dôležitá súčasť nášho života. Cieľom fyzioterapie je dosiahnuť pohybovú samostatnosť a tým získať možnosť zúčastniť sa na plnohodnotnom spoločenskom živote. Aktuálne máme pre vás riešenie. V regeneračnom centre LINEA nájdete popri wellness, masážach a ortopedickej konzultácii s lekárom aj fyzioterapeutickú ambulanciu. 

Jednoducho komplexné služby, všetko na jednom mieste, pod jednou strechou. Cieľom fyzioterapie je nacvičovanie a automatizácia pohybov dennej potreby k ľahšiemu zvládaniu typických denných aktivít podľa stupňa postihnutia / obmedzenia. Zaoberáme sa liečbou poúrazových a pooperačných stavov a odstránením chronickej bolesti.

Ak potrebujete fyzioterapeutickú pomoc, Regeneračné centrum LINEA je tu pre vás. Stačí sa telefonicky objednať na úvodnú konzultáciu. Je veľmi dôležité, pri hore uvedených problémoch čo najskôr začať a následne pravidelne realizovať predpísané fyzioterapeutické výkony. Výsledky sa potom môžu dostaviť veľmi skoro. Veď kto z nás chce byť chorý, či obmedzený vo svojom živote a pohybe viac, ako je nutné…

Dôležitá je však aj vzájomná spolupráca pacienta s okolím. Aktivácia mozgových buniek (mozog sa učí) sa nedeje len počas fyzioterapie (alebo pri aktívnom tréningu), ale 24 hodín denne. Z tohto dôvodu úzko spolupracujeme aj s lekármi. Veľmi dôležitá je aj spolupráca s príbuznými, ktorí svojim prístupom môžu aktívne motivovať pacienta. Keď všetci ťaháme za jeden povraz, stane sa z každodenného dňa permanentná fyzioterapia.


…. a nakoniec tip pre rodičov: Nezabúdajte na vývin a rozvoj Vašich detí, najmä ak aktívne športujú. Je dobré skonzultovať ich fyzický vývoj a prípadné negatívne pohybové návyky, aby sa z ich športovej činnosti po krátkom čase nestal zdravotný problém.

Viac informácií  na webe centrumlinea.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: 0948 602 702. Návštevníkom nášho centra je aj paraolympijský víťaz a náš rodák – Jožko Metelka mladší. Možno aj s ním sa u nás stretnete. Centrum je otvorené pre širokú verejnosť.

PR