High-tech tradícia

9. apríla 2014 Off Od

Nadčasovosť. V dnešnej uponáhľanej dobe, keď je všetko prchavé, nestále a my sme presýtení podnetmi zo všetkých strán, začíname vyhľadávať veci, ktoré majú nadčasovú hodnotu. Nositeľmi tejto vlastnosti sú kuchyne SYKORA.

THESIZE SINTERD CERAMICS - NEOLITH

Tradície nie sú spiatočnícke, práve naopak, ponúkajú generáciami overené hodnoty a postupy, ktoré sú vybrúsené skúsenosťami odborníkov. Presne v tomto duchu sú vytvárané kuchyne SYKORA. Vytvorené špičkovými technológiami z provtriednych materiálov, navrhnuté tak, aby vytvorili kuchyňu na celý život aj pre toho najnáročnejšieho klienta. Kuchynské štúdiá SYKORAponúkajú unikátnu symbiózu nadčasového dizajnu a najmodernejších postupov.

Spojenie najlepších

domoss elite_webNič nie je také dobré, aby to nemohlo byť ešte lepšie. V tomto duchu bolo stvorené spojenie kuchýň SYKORA s keramikou Polyston –  NEOLITH. Najmodernejšia high-tech pracovná doska spĺňa najnáročnejšie požadavky na bezpečnosť, odolnosť a estetiku. Zvládne všetko! Odolá obrovskému zaťaženiu, svojou tvrdosťou a odolnosťou nemá konkurenciu. Stvorená z prírody ťaží zo všetkých jej síl.

Je vyrábaná z výhradne z prírodných surovín postupom, ktorý dokonale kopíruje pradávny vznik kameňa v prírode – pôsobenie vysokej teploty a tlaku. Preto je odolná voči poškriabaniu prerezaniu, preseknutiu aj oteru, ohňu aj mrazu, no na druhej strane fantasticky ľahká.

Bezchybná čistota

NEOLITH má takmer nulovú nasiakavosť z čoho prirodzene vyplýva absolútne hygienický povrch. Nečistoty ostávajú vždy len na povrchu pracovnej dosky a stačí ich zotrieť jedným ťahom. Je to pracovná doska na celý život. Doslova. Farebná variabilita je dosahovaná použitím minerálnych pigmentov, ktoré nemenia svoj odtieň ani vplyvom priameho slnečného žiarenia.

Aj do kúpeľne

domoss elite_web_2Neprekonateľné výhody keramiky NEOLITH ju predurčujú aj na využitie v kúpeľniach. Neporézny povrch a nulová nasiakavosť zaručuje bezchybnú údržbu a dokonalý vzhľad na celé desaťročia – vyčistíte ho jednoduchym zotretím, bez nutnosti drhnutia či používania agresívnych chemických prostriedkov. A keby ste ich aj použili,  NEOLITH vás nesklame. Jeho odolnosť je priam nesmrteľná.

Nechajte sa očariť spojením toho najlepšieho z kuchýň SYKORA a high-tech a vpustite do interiéru neprekonateľný dizajn a úžasne praktické riešenia. Vytvoríte tak kuchyňu na celý život, ktorá nebude pánom domácnosti, práve naopak, verným sluhom, ktorý do bodky naplní očakávania majiteľa. Viac info na domoss.sk.

(PR)