Connect with us

Novinky

Gastronómia v Piešťanoch #1: Kam na obed?

Published

on

Redakcia aplikácie ProMenu.sk pripravila seriál o reštauráciách a gastronomických zariadeniach v Piešťanoch. Pri prvej návšteve sme objavili niekoľko zaujímavých podnikov, ktorými sa mesto Piešťany môže pýšiť. Ak navštívite jednu z týchto prevádzok, určite nebudete sklamaní.

1. Ázijská kuchyňa Sushi bar EDO-KIN
Ako prvú sme vyskúšali Ázijskú kuchyňu. Máme ju radi, a preto sme zavítali do miestneho sushi baru. Uvoľňujúcu atmosféru sme pocítili hneď po príchode do EDO-KINu. Príjemný a útulný interiér spolu s milou obsluhou. Už si len vybrať správnu kombináciu jedla.
My sme zvolili „klasiku“. Ochutnali sme Maki Set a následne kukuričné kuriatko s jasmínovou ryžou, zeleninou a šalátom.

Advertisement
Hello GPT

ProMenu.sk-EDO-KIN-MakiProMenu.sk_EDO-KIN-Jasmínové-kuriatko

Vizuál jedla bol „pastvou pre oči“. Inak tomu nebolo ani po zahryznutí. Sushi set od „sushimajstra“ mal tú správnu chuť a bolo cítiť kvalitu pri výbere surovín, čo ocenia hlavne nároční zákazníci. Inak tomu nebolo ani pri kukuričnom kuriatku, ktoré sa rozplývalo v ústach. Pokiaľ holdujete ázijskej kuchyni, tak tento Sushi bar v Piešťanoch odporúčame vyskúšať, je ideálnou voľbou pre potešenie vašej chuti.

2. Hovädzi roastbeef Penzion Diana ***
Našou druhou zastávkou bol Penzión Diana. Tento penzión je ideálne miesto na „biznis“ obed alebo na posedenie s obchodným partnerom. Tiež je vhodnou variantou, ak máte na obed viac času a chcete sa komfortne najesť. Obed sme si vychutnali v príjemnom prostredí penziónu. Aj v tomto prípade nás potešila milá obsluha.

Advertisement
Hello GPT

ProMenu.sk_Penzion_Diana-RoastbeefProMenu.sk-Penzion-Diana-interiér
My sme vyskúšali na obedové menu hovädzí roastbeef, s opekanými zemiakmi a šalátom. Hovädzí Roastbeef nie je bežným “menučkovým” jedlom, o to viac sme ocenili jeho zaradenie do dennej ponuky. V prípade, že neviete kam na obed v Piešťanoch, penzión Diana je určite vhodnou voľbou s ponukou kvalitného denného menu.

3. Šport a výlet za jedlom – Kaviareň & Reštaurácia Lodenica

Pokiaľ máte radi šport a radi aktívne oddychujete, tak Kaviareň & Reštaurácia Lodenica je pre Vás tou správnou voľbou. Nachádza sa na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany. Pokojné a krásne prostredie na brehu jazera Sĺňava splní požiadavky aj tých najnáročnejších. Možnosti relaxu máte hneď za oknom. Súčasťou areálu je aj detské ihrisko, ktoré ocenia hlavne mamičky s ďeťmi. Nájdeme tu aj ihrisko na plážový volejbal, nohejbal, bedminton, crocket a petang. Po aktívnom športe si treba dopriať poriadne jedlo, ktoré Vám pripraví tím Lodenice.

Advertisement
Hello GPT

lodenica piestany promenu[8]lodenica promenu.sk[4]ProMenu.sk-Lodenica-interiér

Poznáte ten pocit keď máte „zálusk” na niečo chutné, čo by ste si dali pod zub? Túto túžbu sme zdieľali každý deň s Vami, našimi návštevníkmi, a preto sme sa rozhodli vytvoriť mobilnú aplikáciu a portál, ktorý Vám uľahčí odpoveď na otázku – kde sa najesť. Hovoria zakladatelia Frederik Ravas a Ján Májek.

ProMenu.sk prichádza do Piešťan a každá reštaurácia z tohto mesta sa môže zaradiť do mobilnej aplikácie. Ak chcete, aby ste mali ponuku vašej obľúbenej reštaurácie ako „na dlani“, dajte nám vedieť.

Advertisement
Hello GPT

Nájdite aktuálnu ponuku a denné menu reštaurácií v Piešťanoch.

ProMenu.sk-zakladatelia

obedove menu

ProMenu.sk iOSProMenu.sk-google- play

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články