Futbalová škola Róberta Hanka pôsobiaca v Moravanoch nad Váhom organizuje počas blížiacich sa prázdnin už deviaty ročník letných futbalových kempov. Dva turnusy sa konajú vo Veľkej Lomnici, ďalšie potom v Moravanoch nad Váhom na domácej pôde FŠRH a vo Veľkom Orvišti.

„Na kempoch vo Veľkej Lomnici okrem kvalitných tréningových jednotiek zameraných na rozvoj techniky, zažijeme veľa zážitkov. Čas strávený v Tatrách sa snažíme využiť čo najvšestrannejšie. Deti si zahrajú golf, zažijú peknú turistiku a potešia sa z pobytu v Aquacity Poprad. V hoteli International využijeme služby na regeneráciu síl (vírivky a bazén),“ vysvetľuje R. Hanko, ktorého cieľom je pripravovať deti čo najvšestrannejšie smerom k dorasteneckému veku. Práca vo FŠRH je orientovaná tak, aby deti v 15 rokoch boli zdravé, plné sily a chuti naštartovať svoj športový rast. Všetko predtým je len príprava, ktorá ich nesmie obrať svojou tvrdosťou o chuť, motiváciu a elán. Že sa to R. Hankovi darí, ukázali jeho odchovanci začiatkom mája v derby kategórie U15 medzi Spartakom Trnava a AS Trenčín. Do tohto zápasu nastúpil od začiatku zápasu na poste stredného obrancu Alex Šimurda a v priebehu druhého polčasu Matúš Tomaga, ktorí začínali v FŠRH. Obaja strelili po jednom góle a zabezpečili tak Spartaku víťazstvo 2:1.

Letné kempy sú určené pre deti v žiackom veku 11-14 rokov. „Naša futbalová škola je primárne zameraná na edukáciu. Hľadáme neustále správnu mieru učenia pre každého mladého športovca. Nároky a požiadavky sú kladené v rovnakých tendenciách. Hra a zážitok sú pre nás veľmi dôležité. Toto sa snažíme prenášať aj do našich letných kempov,“ hovorí Róbert Hanko.

 

Termíny kempov

Počet detí vo Veľkej Lomnici je limitovaný na 25 detí v turnuse + 5 detí dennou formou vo veku 11-14 rokov. Tretí-piaty turnus bude v domácich podmienkach aj pre deti od 8-15 rokov.

1. turnus od 1.7. nedeľa – 06.7. piatok (6 dní/5nocí) – viac 
2. turnus od 8.7. nedeľa – 13.7. piatok (6 dní/5nocí) – viac 
3. turnus od 16.07-20.07. v Moravanoch nad Váhom
4. turnus od 06.08-10.08. vo Veľkom Orvišti  
5. turnus od 13.08.-17.08. dievčenský kemp 

Viac o denných kempoch nájdete TU.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972