Farmárske trhy sa s Piešťancami rozlúčia bohatou ponukou

Farmárske trhy sa s Piešťancami rozlúčia bohatou ponukou

12. decembra 2017 Off Od PNky.sk

Priestory pred obchodným domom PRIOR budú v sobotu 16. decembra dejiskom posledných Farmárskych trhov v tomto roku. Remeselníci, výrobcovia a pestovatelia pre Piešťancov pripravili aj tentokrát pestrý sortiment kvalitných produktov. Pred Vianocami sa môžete zásobiť klobáskami od pána Peleca, syrmi zo Zázrivej, medom od pána Knížata, ale aj ďalšími výrobkami, ktoré bez najmenších problémov vydržia do Silvestra. Neváhajte, trhy sa do Piešťan vrátia opäť až v marci.

Sortiment prinesie okrem tradičných špecialít aj nové veci, ktoré určite oslovia návštevníkov trhov. Zakúpiť si budú môcť vianočné pečivo, samozrejme vyrobené z masla a bez použitia margarínu, ale aj ručne vyrobené vianočné ozdoby.

„Nedávno sme začínali a po príjemnej jari i teplých letných mesiacoch sme zažili aj sneh. Teraz na nás v každom obchode hľadí bradatý červený ujo a hrajú nám koledy. Veru, veru Vianoce sú predo dvermi a my sa ideme s Piešťanmi rozlúčiť. Našim predajcom síce budú chýbať, nakoľko Piešťany majú veľmi radi a obyvateľov mesta vždy chvália za to, že sú milí, veselí a zhovorčiví. Príďte sa určite pozrieť, ochutnať medovinku, pozhovárať sa, je to posledná príležitosť v tomto roku, najbližšie sa uvidíme až v marci, keď vykukne jarné slniečko,“ pozývajú na posledné tohtoročné trhy farmári.

PR