Po úspešných minulých rokoch pripravili organizátori v spolupráci s mestským úradom Piešťany a vedením OD Prior opäť Farmárske trhy v Piešťanoch na ulici A. Hlinku. Nakúpiť si budete môcť už v sobotu 17. marca a v ďalších mesiacoch sú Farmárske trhy v Piešťanoch naplánované na každú štvrtú sobotu v mesiaci.
Čo na trhoch nakúpite?
V prvom rade výrobky od slovenských výrobcov, ktorí ich vyrobili či nazbierali deň pred tým ako ich budú u vás predávať, tak aby boli vždy čerstvé a voňavé. Môžete sa tešiť na mäsové výrobky z mangalice – klobásky, jaterničky, pekne opaprikovanú podhrdlinu a pod., kváskový chlebík od pekára, rôzne originálne sladké pečivo, ktoré inde nekúpite, slané pečivo – oškvarkové a slnečnicové tyčinky, lokše atd., rôzne druhy korenia samozrejme bez glutamátu, asi 20 druhov čaju z našich bylín, domáce vajíčka, sirupy, čerstvé aj archívne syry z kravského, kozieho a ovčieho mlieka, vínko od vinára, zeleninu čerstvú aj nakladanú od malopestovateľov, rôzne zeleninové šaláty, sušené aj čerstvé ovocie, zavárané čučoriedky, med od včelára a mnoho iných slovenských dobrôt. Sem-tam prídu aj hostia z Čiech s maslovými frgálmi a inými dobrotami, tie stoja za ochutnanie. Aby ste boli štýloví môžete si kúpiť aj prútený košík, a aby sa vám nákup nesparil.


„Našou snahou je, aby predaj na trhoch nebol bezmenný, máte možnosť na rozdiel od nákupu v reťazcoch spoznať a porozprávať sa s výrobcom, ochutnať jednotlivý sortiment, aby ste vedeli čo kupujete. Cieľom nášho trhu je vytvoriť – i keď v skromných podmienkach – priestor, kde sa nielen nakupuje, ale ľudia sa tu dobre cítia, porozprávajú sa, vytvoria atmosféru pohody a pokoja.
Veríme že nám obyvatelia zachovajú priazeň tak, ako v minulých rokoch,“ pozývajú organizátori Farmársky trhov na stretnutie už najbližšiu marcovú sobotu.

PR Ilustr. foto: Farmárske trhy, -lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972