Interiérové štúdium FANINTERIER ponúka kuchynskú linku DALNO za vynikajúcu cenu 2490 eur. Pokračuje aj zľava na vstavané skrine, ku ktorým dokonca dostanete montáž zdarma, spoločnosť zabezpečí aj komplet výstavbu kuchyne od zamerania, vizualizácie, montáže, spotrebičov a drezu. Okrem toho sa môžete spoľahnúť aj na to, že firma vyhovie akejkoľvek požiadavke, garantuje bezkonkurenčné ceny a zmestí sa do zákazníkovho rozpočtu. FANINTERIER nájdete na Teplickej ulici číslo 107, otváracie hodiny sú od pondelka do piatka medzi 10:00 až 12:00 a popoludní od 13:00 do 18:00.

faninterier-reklama-ab-september

Prioritou interiérového štúdia FANINTERIER bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracuje len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu produktov. Vybavia vám kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre vaše pohodlie. Ponúka odborné konzultácie na mieste a návrhy skríň, šatníkov a nábytku zdarma. Stačí ich kontaktovať telefonicky alebo mailom a dohodnúť si termín konzultácie a zamerania priamo v pohodlí vášho domova. Viac informácii nájdete na webovej stránke www.faninterier.sk, na telefónnom čísle 0903 946 004, e-mailom info@faninterier.sk a na facebookovej stránke.

KK2

Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov. Má za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializuje sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy.

KK

-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972