Interiérové štúdio FANINTERIER, ktoré nájdete na Teplickej ulici číslo 107 pripravilo na august mimoriadnu akciu. Ku kuchynskej linke DALNO totiž získate spotrebiče GORENJE v hodnote 500 eur úplne ZADARMO a tešiť sa môžete na vstavanú rúru a varnú dosku. Akcia platí pri objednávke kuchyne od 1. do 31. augusta a od firmy, ktorá je v porovnaní ceny a kvality bezkonkurenčná, môžete v tomto období získať ZDARMA i 1x posuvné dvere na vstavané skrine. Okrem toho je počas celého roku bezplatne poskytovaná montáž, odborné konzultácie a 3D návrhy Vašej kuchynskej linky, vstavanej skrine i nábytku na mieru. 

fainterier-letak-ab AKCIA AUGUST 2016Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov. Má za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializuje sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy.

Prioritou interiérového štúdia FANINTERIER bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracuje len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu produktov. Vybavia vám kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre vaše pohodlie. Ponúka odborné konzultácie na mieste a návrhy skríň, šatníkov a nábytku zdarma. Stačí ich kontaktovať telefonicky alebo mailom a dohodnúť si termín konzultácie a zamerania priamo v pohodlí vášho domova. Viac informácii nájdete na webovej stránke www.faninterier.sk, na telefónnom čísle 0903 946 004, e-mailom info@faninterier.sk a na facebookovej stránke.

4

-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972