Connect with us

Novinky

FANINTERIER PIEŠŤANY rozdáva spotrebiče GORENJE ku kuchynskej linke

Published

on

Interiérové štúdio FANINTERIER, ktoré nájdete na Teplickej ulici číslo 107 pripravilo na august mimoriadnu akciu. Ku kuchynskej linke DALNO totiž získate spotrebiče GORENJE v hodnote 500 eur úplne ZADARMO a tešiť sa môžete na vstavanú rúru a varnú dosku. Akcia platí pri objednávke kuchyne od 1. do 31. augusta a od firmy, ktorá je v porovnaní ceny a kvality bezkonkurenčná, môžete v tomto období získať ZDARMA i 1x posuvné dvere na vstavané skrine. Okrem toho je počas celého roku bezplatne poskytovaná montáž, odborné konzultácie a 3D návrhy Vašej kuchynskej linky, vstavanej skrine i nábytku na mieru. 

fainterier-letak-ab AKCIA AUGUST 2016Firma sa zaoberá navrhovaním, výrobou a realizáciou interiérov. Má za sebou dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných zákazníkov. Špecializuje sa predovšetkým na vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok na mieru a plávajúce podlahy.

Prioritou interiérového štúdia FANINTERIER bolo vždy poskytnúť zákazníkovi výrobok najvyššej kvality za najlepšiu cenu, preto spolupracuje len s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi materiálov pre výrobu produktov. Vybavia vám kancelárie, spálne, detské aj obývacie izby a iné priestory pre vaše pohodlie. Ponúka odborné konzultácie na mieste a návrhy skríň, šatníkov a nábytku zdarma. Stačí ich kontaktovať telefonicky alebo mailom a dohodnúť si termín konzultácie a zamerania priamo v pohodlí vášho domova. Viac informácii nájdete na webovej stránke www.faninterier.sk, na telefónnom čísle 0903 946 004, e-mailom info@faninterier.sk a na facebookovej stránke.

Advertisement
Hello GPT

4

-PR-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články