Exkluzívna móda butiku NAMOSTE s Keramickým ateliérom Jana Bayer

Exkluzívna móda butiku NAMOSTE s Keramickým ateliérom Jana Bayer

13. septembra 2019 Off Od PNky.sk

Butik NAMOSTE, ktorý sa niekoľko rokov tešil vašej priazni na Kolonádovom moste, sa presťahoval na pešiu zónu. Momentálne sídli v priestoroch nad ateliérom keramikárky Jany Bayer. Vybrať si tak môžete v jednom priestore nielen kvalitné oblečenie, ale aj dekoratívne, či funkčné darčeky z dielne Jana Bayer Design.

Butik NAMOSTE vám teraz prináša nové exkluzívne značky. Vybrať si môžete napríklad z jesennej kolekcie kabátov francúzskych výrobcov. Pripravené sú pre vás tiež kvalitné prechodné bundičky a tuniky zn. Kalisson a Bagoraz. Nadčasovými strihmi vás iste očarí značka STARK. Exkluzívne bundy dánskej značky LOFT sú v butiku NAMOSTE v ponuke aj v nadmerných veľkostiach.

 

 

Svojich blízkych môžete tiež potešiť originálmi z dielne Jany Bayer, ktorej ateliér má už dlhoročnú tradíciu. Vznikol v roku 1990 a okrem predaja výrobkov ponúkaj aj aktivity pre vás. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, estetické cítenie a fantáziu. Vyskúšať tak môžete keramické kurzy TERAPIA HLINOU. Darujte KERAMICKE KURZY NAJMENŠÍM a príďte spolu s nimi tvoriť vlastné originály.

PR