Connect with us

Novinky

Exkluzívna móda butiku NAMOSTE s Keramickým ateliérom Jana Bayer

Published

on

Butik NAMOSTE, ktorý sa niekoľko rokov tešil vašej priazni na Kolonádovom moste, sa presťahoval na pešiu zónu. Momentálne sídli v priestoroch nad ateliérom keramikárky Jany Bayer. Vybrať si tak môžete v jednom priestore nielen kvalitné oblečenie, ale aj dekoratívne, či funkčné darčeky z dielne Jana Bayer Design.

Butik NAMOSTE vám teraz prináša nové exkluzívne značky. Vybrať si môžete napríklad z jesennej kolekcie kabátov francúzskych výrobcov. Pripravené sú pre vás tiež kvalitné prechodné bundičky a tuniky zn. Kalisson a Bagoraz. Nadčasovými strihmi vás iste očarí značka STARK. Exkluzívne bundy dánskej značky LOFT sú v butiku NAMOSTE v ponuke aj v nadmerných veľkostiach.

Advertisement
Hello GPT

 

 

Advertisement
Hello GPT

Svojich blízkych môžete tiež potešiť originálmi z dielne Jany Bayer, ktorej ateliér má už dlhoročnú tradíciu. Vznikol v roku 1990 a okrem predaja výrobkov ponúkaj aj aktivity pre vás. Práca s hlinou rozvíja tvorivosť, estetické cítenie a fantáziu. Vyskúšať tak môžete keramické kurzy TERAPIA HLINOU. Darujte KERAMICKE KURZY NAJMENŠÍM a príďte spolu s nimi tvoriť vlastné originály.

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články