Connect with us

Reklama

Európsky realitný trh v roku 2011

Published

on

Európa sa spamätáva z finančnej krízy. Po drastickom znižovaní cien nehnuteľností sa situácia pomaly stabilizuje. Realitný trh sa zdá byť najstabilnejší v Rakúsku, aj keď ceny rastú len mierne, začínajú sa realizovať nové projekty. Citeľná kríza doznieva aj v Českej republike. V roku 2009 sa zahraničné investičné aktivity výrazne prepadli, no v roku 2010 ich nahradili domáci investori.

[singlepic id=9112 w=320 h=240 float=left]Zdá sa, že aj nezávideniahodná situácia u našich južných susedov, v Maďarsku, naberá optimistickejší charakter. Balíček vládnych opatrení začína účinkovať a pomaly sa zvyšuje aj dôvera investorov.

Najhoršiu situáciu zaznamenáva Rumunsko – banky blokujú financovanie developerských projektov aj hypotekárny prílev investícii do krajiny je mierny až nulový.

Slovenská ekonomika sa zotavuje a realitný trh zaznamenáva mierny vzostup, aj napriek tomu, že významní medzinárodní investori sa na náš trh ešte nevrátili, objavujú sa prvé lastovičky, zatiaľ iba vo forme štúdií a zámerov, no vzhľadom na stále stabilnejšiu a pozitívnejšiu situáciu našej ekonomiky sa zdajú tieto plány byť stále reálnejšie. Ďalší pokles cien nehnuteľností na Slovensku sa nepredpokladá, dá sa povedať, že ceny si zachovajú medziročnú stabilnú líniu a v poslednom kvartáli naberú vzostupnú tendenciu, avšak len miernu. U veľkometrážnych bytov sa so vzostupnou cenovou tendenciou neráta, skôr developeri pristupujú k 10 až 20 % rabatom. K oživeniu realitného trhu na Slovensku výrazne napomáhajú najmä banky so svojou širokou ponukou ešte stále „výhodných“ hypotekárnych úverov. Tak neváhajte, a využite to!

Autor: Realitná kancelária Pallas

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články