Connect with us

Reklama

EMERALD, profesionálne vedené účtovníctvo pre menšie a stredne veľké firmy

Published

on

Pri súčasnom administratívnom zaťažení podnikateľov na Slovensku vzniká priepasť v efektívnosti veľkých a menších firiem. Prísna legislatíva, daňové licencie a vysoké tresty aj za administratívne priestupky robia podnikanie menších firiem čoraz náročnejším. Na Slovensku prestáva platiť, že malé firmy sú šťukami v rybníku plnom kaprov. Zostáva len rybník plný kaprov.

Ak chcete seriózne podnikať a plniť si všetky zo zákona vyplývajúce povinnosti potrebujete účtovníka, právnika a sekretárku. Ako to zaplatiť a prežiť? Na jednej strane stoja zavedené globálne firmy, ktorým nedokážete konkurovať a potom zostáva šedá ekonomika, kde sa robí všetko „bez papiera“ a ceny sú tak minimálne, že si radšej začnete hľadať prácu a po večeroch sa pripojíte k šedej ekonomike.

emeraldNa trhu firiem poskytujúcich služby v oblasti účtovníctva je situácia podobná. Na jednej strane veľké audítorské spoločnosti a na strane druhej šedá ekonomika bez záruk kvality. Kam však ísť ak potrebujete kvalifikované a oficiálne účtovné služby za primerané ceny?

Jednou z alternatív je piešťanská firma EMERALD, ktorá sa špecializuje na účtovné a právne služby pre menšie a stredne veľké firmy fyzických a právnických osôb. EMERALD pôsobia na slovenskom trhu ako prekladateľská a účtovná firma od roku 1999 a svojim štatútom registrovanej firmy (pre platcov aj neplatcov DPH), jazykovými znalosťami a flexibilitou vypĺňajú medzeru medzi audítormi a šedou ekonomikou. Súčasťou ich ponuky sú balíky účtovných služieb EMERALDBasic, bežné služby v oblasti vedenia účtovníctva a spracovania miezd na báze položkovej sadzby alebo ako mesačný paušál a EMERALD+, komplexná účtovná a právna starostlivosť vrátane služieb ako sú založenie, zmeny alebo likvidácia spoločnosti na báze paušálnych mesačných platieb alebo nezávisle na vedení účtovníctva.

Bližšie informácie o ponúkaných službách získate cez www.emerald.sk, telefonicky na 033 -772 9312 a 0915 061 415, alebo emailom emerald@emerald.sk.

-inz-

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články