Emerald nájdete od mája na Winterovej 24

Emerald nájdete od mája na Winterovej 24

15. mája 2018 Off Od PNky.sk

Vážení klienti, chceli by sme vás informovať, že od 2.5.2018 nás môžete navštíviť priamo v centre Piešťan, na adrese Winterova 24. S novou adresou kancelárie rozširujeme aj naše portfólio služieb o organizáciu podujatí (event management).

Emerald je rodinná prekladateľská a účtovná firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1999. Okrem prekladov a účtovníctva sme sa v minulosti venovali aj organizovaniu jazykových kurzov a výučbe anglického jazyka. Mottom firmy je poskytovať sofistikované služby za primerané ceny a vďaka jazykovým znalostiam vytvárať obchodné a kultúrne prepojenie medzi strednou Európou a anglicky hovoriacimi krajinami.

Portfólio spoločnosti zahŕňa štandardné preklady a tlmočenie, úradné anglické preklady, korektúry a editáciu textov, ako aj účtovníctvo, mzdy a personalistiku. V prekladoch sa firma dlhodobo špecializuje na právne texty a zmluvy, finančné a účtovné dokumenty, lekárske správy a zdravotnícke štúdie.

Od roku 2007 je Emerald zmluvným partnerom spoločnosti Dräger Slovensko pre prekladateľské služby, korektúry a jazykové lokalizácie.

Službu organizácia podujatí (event management) pridávame do nášho portfólia po tom, ako sme od roku 2016 začali organizovať a finančne podporovať kultúrne podujatia Piešťany Street Art Festival a Piešťany Open Mic. Na základe ich úspešnosti sme boli prizvaní k spoluorganizácii ďalších podujatí, ako napr. Piešťanské vianočné trhy alebo výročné stretnutie majiteľov a priateľov piešťanského pivovaru ŽiWell.

Pre bližšie informácie navštívte prosím naše webové stránky na www.emerald.sk.

Branislav Galo
spolumajiteľ a konateľ EMERALD s.r.o.

PR